کوشش مجاهدانه تیم مدیریتی پتروشیمی قابل تحسین است
کد خبر: 970450
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0044SQ
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۶
رئیس اتاق بازرگانی اصفهان در بازدید از پتروشیمی اصفهان:
اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان طی بازدید از واحد صنعتی پتروشیمی اصفهان، با فعالیت های این واحد تولیدی آشنا شدند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،رئیس اتاق بازرگانی استان اصفهان ضمن قدردانی از کوشش‌های  شبانه روزی  و مجاهدانه هیأت مدیره و تیم اجرایی پتروشیمی اظهار داشت: اتاق نهم به دلیل اهمیت بحث انرژی، نسبت به ایجاد کمیسیون انرژی اهتمام ورزید و بدیهی است که ظرفیت‌های این کمیسیون و سایر بخش‌های اتاق، در خدمت این واحد بزرگ تولیدی و سایر واحدهای مشابه است.

مسعود گلشیرازی کوشش مضاعف و انگیزه کاری تیم اجرایی پتروشیمی را ضامن بقای شغلی کارکنان و توسعه پایدار مجموعه دانست و گفت: اتاق وظیفه دارد کلیه امکانات خود را -فارغ از هر دیدگاهی به رشد و تعالی اعضا تخصیص دهد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری پیرامون جنگ اقتصادی و این که فعالان اقتصادی سربازان این جنگ اقتصادی هستند، ادامه داد: همه ارکان اتاق از کمیسیون‌ها تا واحدهای اجرایی وظیفه دارند حامی اعضای اتاق و خدمت رسان به آنها باشند؛ زیرا صاحبان اصلی واحدهای صنعتی و تولیدی از همان لحظه کلنگ زنی و شکل‌گیری، کارکنان آن مجموعه‌ها و در واقع، تک تک مردم شهر هستند.

سردار ترکان، مدیر عامل مجتمع پتروشیمی اصفهان، نیزدر این دیدار با اشاره به اینکه میزان تولید این شرکت در سال 97 بیش‌ترین میزان در 15 سال گذشته بوده است، گفت: پتروشمی اصفهان به‌عنوان «نگین پتروشیمی کشور» مشهور است و بحمدا... با کوشش و پشتکار کلیه همکاران، ارزش سهام این شرکت از 3700 ریال در سال 97 به 36000 ریال در سال 98 ارتقا یافته است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار