گستره جغرافیایی انقلاب اسلامی از مرز‌های جغرافیایی ایران گذشته است
کد خبر: 967491
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043gh
تاریخ انتشار: ۰۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
جانشین فرمانده‌کل سپاه:
جانشین فرمانده‌کل سپاهپاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر "عظمت جمهوری اسلامی به‌اذعان دشمنان هرروز بیشتر می‌شود" گفت: گستره جغرافیایی انقلاب اسلامی از مرز‌های جغرافیایی هم گذشته که این به‌برکت مجاهدت‌های شهدا و رزمندگان اسلام است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: سردار دریادار پاسدار علی فدوی در سومین جشنواره سراسری فرهنگی ورزشی شمیم خانواده ویژه فرزندان پسر سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار شد، با اعلام اینکه "امروز جشنواره‌ای را برای شور و نشاط و تحرک و ابتکار عمل فرزندان سپاه آغاز می‌کنیم" اظهار داشت: شما فرزندان مردان باصلابتی هستید که در سخت‌ترین شرایط دفاع مقدس در کشور جلوه‌هایی را آفریدند که در طول تاریخ ثبت شد.

وی با بیان اینکه شادترین روز‌ها بین رزمندگان در جبهه‌ها بود و پرتحرک‌ترین و ابتکاری‌ترین کار‌ها توسط رزمندگان اسلام در دفاع مقدس صورت گرفته است، افزود: فرزندان و خانواده‌های پاسداران استطاعت و توان خود را به حداکثر برسانند تا بتوانند در برابر دشمنان ایستادگی کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه "دشمنان ما نمی‌دانستند، ولی خدای متعال بر اساس وعده‌ای که داده بود، همین بسیجیان و پاسداران و ارتشیان منکوب‌کننده دشمن شدند"، ابراز داشت: وقتی مقابل و پشت‌سر خود الگو‌های زیادی داریم، انسان می‌تواند به بهترین وجه راه خود را بیاید و افتخارآفرین باشد.

اختتامیه جایزه ادبی شهید اندرزگو|انقلاب اسلامی حرف‌های ناگفته بسیاری برای نسل جوان دارد/ هدف دشمن ریشه‌کن کردن هویت ایرانی اسلامی است

وی خطاب به فرزندان پاسداران گفت: شما نوجوانان و جوانان در شروع کار قرار دارید و با این شروع با آن همه پشتوانه‌ها و الگو‌ها که جلوی چشمان ما بودند، می‌توانیم گام‌های بلندی را برداریم تا بتوانیم همچنان بیش از گذشته و بیش از پدران و برادرانمان افتخارآفرین باشیم.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار