سپاه ‌استان ایلام‌ رتبه برتر ‌جشنواره مالک اشتر‌ را کسب‌ کرد‌
کد خبر: 966299
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043NT
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۳
در نهمین جشنواره مالک اشتر
فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام گفت: در جشنواره مالک اشتر‌، سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، رتبه برتر را در میان‌ سپاه‌های کشور را به دست آورد.
آزادپور

سردار جمال شاکرمی در نشست راهبری سپاه با بیان احراز رتبه برتر سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام در نهمین جشنواره کشوری مالک اشتر اظهار داشت: جشنواره مالک اشتر با تدبیر مقام معظم رهبری در ‌ارتباط‌ با فرماندهی و تسلط مسئولان و زیرمجموعه‌ها نسبت به تشکیلاتشان پایه‌ریزی شده است.

فرمانده سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام با اشاره به رویکردهای اصلی جشنواره مالک اشتر عنوان کرد: سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام، برای سومین سال متوالی رتبه برتر را در میان‌ سپاه‌های کشور ‌احراز کرده است.

وی در ادامه مهم‌ترین اهداف برگزاری جشنواره مالک اشتر را رشد فرماندهان و مسئولان رده‌ها در جهت تحقق مدیریت عملکرد و مدیریت راهبردی عنوان کرد و افزود: بدون شک معرفی رده‌های موفق می‌تواند الگویی برای حرکت انقلابی و جهادی دیگر رده‌ها را فراهم کند.

شاکرمی در ادامه یادآور شد: امیدوارم احراز این رتبه برای سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام موجب احراز مراتب بیشتر معنوی، خدمتگزاری به مردم ولایتمدار استان ایلام و حفظ روحیه جهادی و انقلابی در مجموعه سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام شود.

در نهمین جشنواره مالک اشتر فرماندهی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپاه امیرالمؤمنین(ع) استان ایلام به عنوان سپاه برتر استانی مورد تقدیر قرار گرفت و سردار شاکرمی فرمانده سپاه استان به نمایندگی از آحاد کارکنان این سپاه لوح یادبود را دریافت کرد.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار