توجه وزارت نیرو  پیشگیری از وقوع جرم است
کد خبر: 965747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0043EZ
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
در سی ویکمین جلسه شورای هماهنگی امور حقوقی وزارت نیرو در مشهد مطرح شد؛
سی ویکمین جلسه شورای هماهنگی امورحقوقی وزارت نیرو درمجموعه فرهنگی شرکت برق منطقه ای خراسان برگزار شد.

در این جلسه که انجم شعاع معاون حقوقی، امورمجلس و پشتیبانی وزارت نیرو، مهندس ریاحی مدیر عامل شرکت برق منطقه ای خراسان، مهندس امانی مدیر کل دفتر حقوقی وزارت نیرو، مرتضوی معاون قضایی دادگستری خراسان رضوی و روسای شورای هماهنگی امور و مدیران حقوقی صنعت آب و برق کشور حضور داشتند، انجم شعاع بر توجه وزارت نیرو بر پیشگیری از جرم تاکید کرد.

وی افزود: در وزارت نیرو جلسات مشترک شورای حقوقی و مدیران حقوقی شرکت ها در استانها به صورت مشترک برگزار می شودکه این امر ضمن کاهش هزینه ها ، باعث هم افزایی خواهد شد. وی افزود: هماهنگی و تسریع در انجام امور از دیگر اهداف این اقدام است.

انجم شعاع خاطرنشان ساخت: هماهنگی شرکت های تابعه وزارت نیرو با دادگستری در استانها بسیار مهم است و لازم است تا حضور در شواری قضایی در اولویت کاری قرار گیرد.وی از دیگر اهداف دیگر برگزاری این جلسات را انتقال تجربیات و ایده ها دانست وگفت: وجود پرونده های حقوقی،مسائل پیچیده آن و تجربیان ارزشمند دوایر حقوقی شرکت های تابعه می توانددر انتقال تجربیات مفید باشد.

وی افزود: هم افزایی و انتقال تجربیات حدود2 هزارکارمند در دوایر حقوقی وزارت نیرو می تواند در کاهش پرونده های حقوقی بسیار موثر باشد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار