«کوکباز» به کمک معیشت بازنشستگان نیرو‌های مسلح می‌آید
کد خبر: 965424
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00439M
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۴۵
سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح اپلیکیشن «کسب و کار‌های بازنشستگان» این ارگان را با نام اختصاری «کوکباز» طراحی کرده که قرار است خدمات جامعی به بازنشستگان نیرو‌های مسلح ارائه دهد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: مدیرعامل و رئیس هیئت‌مدیره سازمان تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح با بیان اینکه «کوکباز» یک پلتفرم است و اپلیکیشن‌های تجارتی می‌توانند روی این پلتفرم سوار شوند، گفت: این پلتفرم چهارم و پنجم شهریورماه طی جشنواره‌ای با حضور کارآفرینان معرفی می‌شود.

ابراهیم محمودزاده اضافه کرد: تسریع و سهولت در ارائه خدمت نیز مدنظر ماست. «کوکباز»، در بستر اینترنتی و در قالب اپلیکیشن‌های تخصصی به بازنشستگان خدماتی ارائه می‌دهد. اعتماد بازنشسته به سیستم کوکباز که ۲۴ساعته آنلاین در خدمت است نیز برای ما مهم بود. محمودزاده ادامه داد: جشنواره رونمایی از کوکباز چهارم و پنجم شهریور با حضور تعدادی از کارآفرینان و افرادی که کار و ایده خلاقانه و در حوزه سرویس‌دهی توانمندی دارند، در باغ موزه دفاع مقدس برگزار می‌شود. ۵میلیون شاغل و بازنشسته ما مخاطب این حوزه هستند و هشت تا ۱۰ میلیون افراد تحت پوشش بیمه‌های دیگر را داریم که مایلند وارد این طرح شوند. مدیرعامل تأمین اجتماعی نیرو‌های مسلح تصریح کرد: امروز گام اول را برای حضور کارآفرینان برمی‌داریم و بعد از مدت کوتاهی امکان ارائه سرویس فراهم می‌شود. قول می‌دهیم امسال این اپلیکیشن راه‌اندازی شود و خدمات حداقل ۲۰درصد ارزان‌تر به بازنشسته‌ها ارائه شود. وی با اشاره به اینکه به جز تخصصی‌کردن مشاغل و قابل صرفه و صلاح کردن خدمت، آورده دیگری که این طرح دارد توجه به اشتغال در خانواده بازنشستگان است، گفت: به همین منظور کمیته عالی اشتغال را برای فرزندان بازنشستگان ایجاد کردیم و به زودی دهکده سلامت ما در مجموعه پاسداران افتتاح می‌شود.

محمودزاده تصریح کرد: هرسال بیش از ۳۰هزار میلیارد تومان بابت حقوق به حساب بازنشستگان واریز می‌کنیم؛ ولی بازنشسته‌ها با توجه به افزایش هزینه‌ها و تورم با مشکلاتی روبه‌رو بودند و به دنبال راهکار‌هایی بودیم که چگونه می‌توانیم به نیاز‌های آن‌ها پاسخ دهیم. وی افزود: امسال به طور متوسط ۲۳تا ۲۴درصد به حقوق بازنشسته‌ها افزوده شد و حقوق‌ها بین ۷۵۰هزار تا ۵/ ۱ میلیون تومان افزایش یافت. حداقل حقوق در مجموعه ما ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است و حداکثر حقوق هم بین ۱۲ تا ۱۳ میلیون تومان. البته اعضای هیئت علمی و قضات وابسته به مجموعه نیرو‌های مسلح آیین‌نامه خاص پرداخت حقوق دارند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار