عنکبوت زرد به میز محاکمه بازگشت
کد خبر: 964533
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042uz
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۶:۰۰
متجاوز معروف به عنکبوت زرد که به اتهام تعرض به سه زن محاکمه و به زندان، شلاق، تبعید و کار اجباری در شهرداری محکوم شده بود، بار دیگر محاکمه می‌شود.
سرویس جامعه جوان آنلاین: به گزارش خبرنگار ما، این پرونده‌سال‌۹۴ و همزمان با شکایت زنی به نام پروانه علیه مردی ۳۷‌ساله به نام سعید به جریان افتاد. او به مأموران پلیس تهران گفت: «چند روز قبل یکی از دوستانم به نام مینا به من خبر داد مردی به نام سعید، او را به زور به ویلایی حوالی سرخه حصار برده و بعد از اذیت و آزار از او فیلم سیاه گرفته‌است. برای کمک به مینا با سعید قرار گذاشتم تا فیلم را پس بگیرم. وقتی او را دیدم مدعی شد قصد ازدواج با مینا را دارد. داخل ماشینش در حال حرف زدن بودیم که حرکت کرد و بعد با تهدید چاقو من را به همان ویلا برد و به من تعرض کرد و فیلم گرفت.» مینا وقتی در این باره تحقیق شد، گفت: «سعید از مدتی قبل مزاحم من می‌شد. او با مزاحمت‌هایش باعث جدایی من و همسرم شد به همین دلیل تصمیم گرفتم با او صحبت کنم، اما وقتی سوار ماشینش شدم به زور مرا به ویلایش برد. سپس تعرض کرد و فیلم گرفت. چند روز بعد با دوستم به نام شیدا که مطلقه بود به دیدن سعید رفتم تا عکس‌هایم را بگیرم، اما به او هم تعرض کرد.» شیدا نیز احضار شد و با تأیید توضیحات دوستش گفت: «وقتی سعید قصد اذیت مرا داشت مقاومت کردم، اما او فرزند کوچکم را که همراهم بود لبه پنجره برد و گفت او را به داخل خیابان پرت می‌کند. آنجا بود که تسلیم شدم.»
با اظهارات سه زن جوان، سعید که معروف به عنکبوت زرد بود شناسایی و دستگیر شد، اما جرمش را انکار کرد. پرونده برای تحقیقات بیشتر به شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد و متهم بنا به مدارک موجود به اتهام زنای به عنف، آدم‌ربایی سه زن جوان در همان شعبه به صورت غیرعلنی محاکمه شد، اما بار دیگر جرمش را انکار کرد.
در پایان هیئت قضایی متهم را از اتهام تجاوز به عنف تبرئه کرد و سپس وی را به ۱۰۰ ضربه شلاق، ۱۰ ماه زندان، یکسال تبعید به سیستان و بلوچستان و ۱۸۰‌ساعت خدمات رایگان در شهرداری محکوم کرد. حکم صادره به دیوان فرستاده شد، اما قضات شعبه هفتم دیوان اعلام کردند: متهم هر چند زنا را انکار کرده، اما به رفتار غیراخلاقی اقرار کرده است. از طرفی ارسال پیامک‌های غیراخلاقی و تهدیدآمیز به یکی از شاکی‌ها و ارسال تصاویر غیر‌اخلاقی حکایت از رفتار مجرمانه دارد. همچنین با تحقیق زندگی یکی از شاکیان که دارای همسر و فرزند و موقعیت شغلی و اجتماعی خوبی است، منطقی نیست که وی به میل خودش به ویلای متهم رفته باشد. به این ترتیب رأی صادره نقض و پرونده به شعبه همعرض فرستاده شد. بنابراین متهم بار دیگر پای میز محاکمه قرار خواهد گرفت.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار