رشد ۴۰ درصدی حضور دانشجویان در المپیاد‌های ورزشی
کد خبر: 963969
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042lt
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
رییس دانشگاه علمی کاربردی
رئیس دانشگاه علمی‌ کاربردی کشور از رشد 40 درصدی حضور دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد فرهنگی-ورزشی خبر داد و گفت: با توجه به برگزاری مسابقات ورزشی رشته‌های فردی در سال‌های زوج و رشته‌های گروهی در سال‌های فرد استقبال خوبی از این مسابقات را شاهد هستیم.
محمدحسین امید ششم مردادماه در آئین افتتاحیه پنجمین المپیاد فرهنگی-ورزشی دانشجویان دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی  کشور در چهارمحال و بختیاری، گفت: سرمایه گذاری این دانشگاه بر المپیادهای ورزشی به دلیل عدم امکانات گسترده ورزشی در مراکز این دانشگاه است.
وی از رشد 40 درصدی حضور دانشجویان شرکت کننده در این المپیاد فرهنگی-ورزشی خبر داد و افزود: با توجه به برگزاری مسابقات ورزشی رشته‌های فردی در سال‌های زوج و رشته‌های گروهی در سال‌های فرد استقبال خوبی از این مسابقات را شاهد هستیم.
رئیس دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی  کشور بر برگزاری برنامه‌های فرهنگی در کنار مسابقات ورزشی در این المپیاد تاکید کرد و ادامه داد: معرفی فرهنگ اقوام مختلف کشور و احیای ورزش‌های بومی‌ و محلی از اهداف برگزاری این المپیاد در استان‌های مختلف کشور است.
امید، رسالت دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی را تربیت انسان‌های کارآفرین دانست نه کارمند و اظهار کرد: با توجه به تحصیل دانشجویان این دانشگاه در رشته‌های تخصصی و مهارتی زمینه‌های اشتغال آن‌ها در جامعه مهیا می‌شود.
وی افزایش روحیه نشاط و شادابی اجتماعی را از برکات برگزاری المپیاد‌های فرهنگی-ورزشی دانشجویان برشمرد و تصریح کرد: تخفیف در شهریه یکی از امتیازهای برگزیدگان این المپیاد علاوه بر جوایز نقدی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین