ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان بوشهر
کد خبر: 961954
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042FO
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۷
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر از برنامه‌ریزی برای ایجاد ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان استان بوشهر در سال‌جاری خبر داد.
احمد لطفی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر در آیین انعقاد تفاهمنامه همکاری بین کمیته امداد و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان بوشهر در راستای ایجاد اشتغال مددجویان کمیته امداد استان اظهار داشت: برای حمایت از اقشار کم درآمد و ایجاد اشتغال و توانمند‌سازی آنها، تفاهمنامه کمیته امداد استان بوشهر و سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منافع طبیعی استان بوشهر منعقد شده است.
وی توانمند‌سازی مددجویان را یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کمیته امداد دانست و افزود: مسیر توانمندسازی خانوار‌ها با ارائه این خدمات هموارتر و زمینه استقلال و خوداتکایی مالی خانواده‌ها فراهم شده است. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان بوشهر، ایجاد اشتغال خانواده‌های مددجو را در اولویت برنامه‌ها دانست و گفت: در این راستا امسال ۵ هزار فرصت شغلی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر ایجاد می‌شود.
لطفی با بیان اینکه خدمات گوناگون مشاوره‌ای و توسعه روستایی بر اساس این تفاهمنامه ارائه می‌شود، افزود: در این تفاهمنامه همکاری متقابل در خصوص ارائه خدمات آموزشی، مشاوره‌ای و فنی لازم به منظور برخورداری افراد تحت پوشش کمیته امداد و شرکت‌های خدمات مشاوره‌ای، فنی و مهندسی بخش کشاورزی دارای ایده‌های نو از تسهیلات و خدمات کمیته امداد برای توسعه روستایی و ایجاد اشتغال پایدار قید شده است. وی با تأکید بر ارائه بسته‌های تشویقی در قالب حمایت از کارفرمایان در مناطق روستایی و شهری در ایجاد درآمد پایدار برای مددجویان کمیته امداد گفت: امسال ۵۰ درصد مشاغلی که ایجاد می‌شود از طریق طرح راهبری شغلی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار