خام فروشی ، صنایع کشور را با مشکل مواجه کرده است
کد خبر: 961928
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0042Ey
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۵۰
رئیس منطقه 6 بازرسی کل کشور در بازدید از ذوب آهن اصفهان :
سید محمد مهدی طباطبایی مهریزی گفت :در شرایط عادی هم خام فروشی ، یک اشتباه نابخشودنی است و حداقل باید ابتدا نیاز صنایع کشور به مواد اولیه را تامین نمود و مازاد آن را صادر کرد.

به گزارش خبرنگارجوان آنلاین از اصفهان ،سید محمد مهدی طباطبایی مهریزی رئیس منطقه 6 بازرسی کل کشور و بازرس کل استان اصفهان و هیات همراه ضمن حضور در ذوب آهن اصفهان و بازدید از خط تولید و پروژه های در دست اجرا ، با مهندس منصور یزدی زاده مدیرعامل و تنی چند از دیگر مسئولین این شرکت دیدار و گفتگو نمودند.

وی ذوب آهن اصفهان را یک صنعت بسیار مهم و حیاتی برای کشور توصیف نمود و گفت : مسئولین و تلاشگران این شرکت  به جز فعالیت صنعتی و تولید نباید دغدغه دیگری داشته باشند با بتوانند به شرایط اقتصادی کشور کمک کنند . لذا مشکلات آنها مانند کمبود مواد اولیه ، کمبود نقدینگی و ... باید با مساعدت مسئولین ذی ربط حل شود تا این شرکت بتواند با تمام ظرفیت کار کند .

بازرس کل استان اصفهان ، آمادگی این سازمان برای حمایت از ذوب آهن اصفهان را اعلام نمود و گفت : همانظور که مقام معظم رهبری فرمودند ، باید مشکلات را در درون و با استفاده از ظرفیت های خودمان ، حل کنیم .

سید محمد مهدی طباطبایی ، خام فروشی را یک معضل برای کشور دانست و افزود : در شرایط عادی هم خام فروشی ، یک اشتباه نابخشودنی است و حداقل باید ابتدا نیاز صنایع کشور به مواد اولیه را تامین نمود و مازاد آن را صادر کرد اما متاسفانه گوش شنوایی وجود ندارد و حاصل آن مشکلات کنونی صنایع بزرگی ما نند ذوب آهن است که نمی توانند با تمام ظرفیت تولید کنند .

وی ، شرایط ذوب آهن اصفهان طی دو سال گذشته را ، خوب و رو به رشد توصیف نمود و گفت : بررسی ها و بازخوردها نشان می دهد که مشکلات داخلی این شرکت برای تولید به حداقل رسیده و تنها مشکلات بیرونی مانند تامین مواد اولیه ، مانع به کارگیری تمام ظرفیت این شرکت است .

مهندس یزدی زاده نیز در این دیدار گفت : این شرکت ، در سال گذشته با دو کوره بلند موفق به تولید 2 میلیون و 410 هزار تن چدن شد و در سه ماهه اول سال جاری نیز رکورد تولید و صادرات جدیدی در کارنامه خود ثبت کرد .

وی افزود : امیدوارم مسئولین به رفع مشکلات ذوب آهن به ویژه تامین مواد اولیه توجه ویژه کنند تا این شرکت بتواند خدمات بیشتری به تولید ملی و اقتصاد کشور ارائه دهد .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار