نفوذی‌ها به عنوان کارشناس، دل مسئولان را خالی می‌کنند
کد خبر: 955973
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040gv
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۳
عضو کمیسیون امنیت ملی:
یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است: نفوذی‌ها بدترین شرایط را در کشور دارند زیرا حقوق شان به ریال است، اما باید برای خانواده‌های‌شان که در خارج از کشور هستند پول به دلار ارسال کنند.
سرویس سیاست جوان آنلاین: ابوالفضل حسن بیگی در گفت‌وگو با مهر، با بیان اینکه زن و فرزندان برخی مسئولان در غرب زندگی می‌کنند و به همین جهت این افراد امروز مجبور هستند دلار ۱۲ هزار تومانی برای فرزندان خود بفرستند، گفت: امروز نفوذی‌ها بدترین شرایط را در کشور دارند زیرا حقوق خودشان به ریال است و از جمهوری اسلامی حقوق می‌گیرند، اما خانواده‌های‌شان در خارج از کشور هستند و باید برای آن‌ها به دلار پول بفرستند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: این افراد تلاش می‌کنند دل مسئولان را خالی کنند و تحت عنوان کارشناس و نظر کارشناسی، اطلاعات غلط به خورد مسئولان دهند.
حسن بیگی تأکید کرد: طی سال‌های اخیر تجربه کرده‌ایم که آبشخور بسیاری از نظرات کارشناسی، آن طرف مرز‌ها است. آن‌ها برای مصلحت مردم کاری نمی‌کنند و دلسوز جمهوری اسلامی نیستند، فقط دل‌شان می‌خواهد درآمد و رانتی داشته باشند تا دلار ارزان بخرند و برای خانواده‌های‌شان که در کانادا، امریکا و استرالیا زندگی می‌کنند، بفرستند. وی با اشاره به اینکه مردم ایران بالغ بر ۸ میلیارد دلار در سال به این افراد کمک می‌کنند تا فرزندان و خانواده‌های‌شان در غرب به راحتی زندگی کنند، اظهار داشت: این افراد حقوق‌شان را از جمهوری اسلامی می‌گیرند، اما خانواده‌های‌شان و خودشان بندگی امریکایی‌ها را می‌کنند. این افراد در حال حاضر فعال شدند و تلاش دارند تا دل مردم را خالی کنند.
نماینده مردم دامغان با بیان اینکه ملت ایران ملتی قوی است و امریکا را شکست خواهد داد، افزود: بعد از پیروزی‌های جبهه مقاومت در سوریه و عراق ملت‌های منطقه به ایران نزدیک شدند و پیروزی بر تروریست‌ها را مدیون ملت ایران و رهبران ایران می‌دانند.
حسن بیگی تصریح کرد: امریکایی‌ها توان مقابله با ایران را ندارند و در همه دنیا درگیر و رو به افول و نابودی هستند، اقدامات و تصمیمات اخیر امریکا شبیه حرکاتی است که گورباچف در آخر عمر شوروی انجام می‌داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار