بانک اطلاعات رسانه‌ای‌های البرز در حال تکمیل است
کد خبر: 955263
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0040VT
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای ارشاد البرز خبرداد
معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: اهالی رسانه نسبت به تکمیل بانک اطلاعاتی فعالان این حوزه بی تفاوت نباشند.

حسین جعفری با بیان این مطلب اظهار کرد: بانک اطلاعات اصحاب رسانه استان البرز با همکاری خانه مطبوعات استان در حال تدوین است.

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز ادامه داد: ضروری است که یک بانک اطلاعاتی جامع از بیوگرافی، سابقه شغلی و آثار روزنامه نگاران تهیه شود تا نسل‌های بعدی خبرنگاران به راحتی بتوانند اطلاعات مربوط به گذشته همکاران، روزنامه‌ها و سایت‌ها را به دست آورند و از تجربیات نسل قبلی بهره‌مند شود.

وی افزود: در همین راستا بانک اطلاعات اصحاب رسانه استان البرز با همکاری خانه مطبوعات استان در حال تدوین است.

معاون امور فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز توضیح داد: این اقدام در راستای ساماندهی فعالیت‌های رسانه ای استان و ایجاد سازوکار مناسب برای تعامل بیشتر آنها با دستگاه‌ها و ادارات در حال انجام است .

جعفری گفت: از تمامی مدیران مسئول نشریات محلی، پایگاه های خبری، سرپرستان خبرگزاری‌ها و نشریات سراسری درخواست می‌شود تا نسبت به تکمیل لیست‌های همکاران دفاتر رسانه ای در اسرع وقت اقدام و فرم مربوطه را به خانه مطبوعات تحویل نمایند .

این مسئول توضیح داد: اهالی رسانه جهت مشاهده فرم بانک اطلاعات اصحاب رسانه استان به سایت اداره کل ارشاد مراجعه کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار