اجرای نزدیک به ۲۳۰۰ کیلومترشبکه دراستان در دولت تدبیر و امید
کد خبر: 936947
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003vk3
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
شرکت گازاستان گلستان
محمد رحیم رحیمی مدیرعامل شرکت گاز گلستان از اجرای ۲۳۰۰ کیلومنر شبکه گاز در گلستان خبر داد

 

  محمد رحیم رحیمی درگفتگو با پایگاه اطلاع رسانی گازگلستان با اشاره به خبرفوق گفت:با تلاش های انجام شده در دولت تدبیر و امید  خوشبختانه از ابتدای دولت یازدهم تاکنون نزدیک به 2300 کیلومتر شبکه گاز در سطح استان اجرا شده است.

 

وی افزود:از این میزان شبکه گذاری افزون بر 370 کیلومتر مربوط به شهرها و نزدیک به 1930 کیلومتر نیز در روستاهای استان می باشد.

 

رحیمی افزود:این شرکت تا آغاز دولت تدبیر و امید6800 کیلومتر شبکه اجرا کرده بود که با احتساب عملکرد بسیار خوب دولتمردان در دولت های یازدهم و دوازدهم در مجموع در چهل سالگی پیروزی انقلاب این میزان به 9100 کیلومتر رسیده است.

 

 
وی با بیان اینکه درحال حاضر دراستان گلستان تمامی 30 شهر و همچنین 852 روستا از نعمت گازطبیعی برخوردار می باشند  اظهار داشت: ازاین میزان تعداد 4 شهر بهمراه  199 روستا در دولت تدبیر و امید گازرسانی شده است.


مدیرعامل شرکت گازاستان گلستان در ادامه گفت:انشاء ا.. تا پایان دولت دوازدهم تمامی روستاهایی که قابلیت گازرسانی را دارند از نعمت گازطبیعی بهره مند خواهند شد و درهمین رابطه درحال حاضر عملیات گازرسانی به 27 روستا دردست اجرا بوده و روستاهایی که شرایط مورد نظر را نیز دارند در مرحله بررسی و طراحی قرار دارند.

 

 

برچسب ها: گلستان ، گاز ، شبکه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین