رئیس هیئت ژیمناستیک برکنار شد
کد خبر: 913945
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003pl3
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۸
در چهارمحال و بختیاری
رئیس هیئت ژیمناستیک چهارمحال و بختیاری با رأی اعضای مجمع برکنار شد.
حمیرا رحیمی

مجمع فوق‌العاده هیئت ژیمناستیک استان با حضور محسن سلیمانی، دبیر فدراسیون ژیمناستیک و با درخواست مدیرکل ورزش و جوانان استان برگزار شد.

حمید کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: عملکرد هیئت‌ها برای اداره کل ورزش و جوانان اهمیت دارد که هیئت‌ها برای ادامه کار خود باید چشم‌انداز ترسیم کنند.

وی با اشاره به مسکلات هیئت ژیمناستیک استان افزود: اگر هیئتی می‌خواهد موفق عمل کند باید برنامه‌ریزی راهبردی و تقویم کاری داشته باشد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: هیئت‌ها باید دوره‌های استعدادیابی، دوره‌های آموزشی و مسابقات کشوری برگزار کنند که هیئت ژیمناستیک استان هیچکدام از این اقدامات را انجام نداده است.

کریمی با بیان اینکه متأسفانه هیئت ژیمناستیک عملکرد مطلوبی نداشته است، خاطرنشان کرد: چندین بار به هیئت نامه ارسال شده که توجهی نکرده است، همچنین بازرسی نیز برای این هیئت نامه ارسال کرده که به نامه آنها نیز توجهی نشده است.

17 عضو مجمع در این جلسه حضور داشتند که پس از اتمام جلسه اقدام به رأی‌گیری کردند و همه اعضا رأی به بی‌کفایتی رئیس وقت هیئت ژیمناستیک دادند.

بنابر اظهارات اعضای مجمع، بهنام صادقی رئیس وقت هیئت ژیمناستیک استان در طول سال‌های 94 تا کنون که ریاست هیئت را برعهده داشته هیچگونه عملکردی ارائه نکرده و هیچگونه اقدامی نیز انجام نداده است.

بنابر اظهارات دبیر فدراسیون ژیمناستیک، سرپرستی از سوی مدیرکل ورزش و جوانان استان انتخاب و پس از 3 تا 6 ماه مجمع انتخاب رئیس جدید هیئت ژیمناستیک استان برگزار می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار