ثبت ۱۸۹ شغل در سامانه رصد آذربایجان غربی
کد خبر: 902694
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mpa
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۱
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی اعلام کرد؛
مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی گفت: از آغاز سال جاری تعداد ۱۸۹ شغل در سامانه رصد استان ثبت شده است.

رضا نقی زاده در اولین جلسه شورای اشتغال آذربایجان غربی که در سالن استانداری برگزار شد، افزود: از آغاز سال جاری تاکنون تعداد ۱۸۹ شغل در سامانه رصد استان ثبت شده است.

مدیر کل تعاون کار ورفاه اجتماعی آذربایجان غربی تصریح کرد : سهم استان از بودجه اشتغال فراگیر کشور ی در سال ۹۶ مبلغ ۳۰۵ میلیارد ریال بوده که ۱۴۵ میلیارد ریال از این اعتبارات تخصیص و وصول شده است.

وی در خصوص عملکرد مشاغل خانگی آذربایجان غربی درسال 96 تصریح کرد: درسال ۹۶ از دو هزار و ۱۹۶طرح معرفی شده به بانک های استان به یک هزار و ۲۱۹ طرح مبلغ ۷۱ میلیارد ریال مبلغ تخصیص داده شد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی در خصوص مصوبات کمیته فنی اشتغال فراگیر آذربایجان غربی در سال ۹۶ اظهارکرد: تعداد ۹۰ طرح با مبلغ تسهیلاتی ۱ میلیارد و ۱۴۰میلیون ریال با اشتغال هزار و ۶۲۸ به صورت مستقیم و ۳ هزار و ۳۸۶ نفر به صورت غیر مستقیم در کمیته فنی اشتغال فراگیر استانی سال ۹۶ مصوب شد.

وی به مصوبات کمیته فنی اشتغال استان در حوزه اشتغال پایدار و فراگیر روستایی اشاره کرد و گفت: در حوزه اشتغال پایدار روستایی ۱۰۵ طرح و در حوزه اشتغال فراگیر روستایی و عشایری ۴۴ طرح با اعتبار بیش از ۷۷۰ میلیارد تومان تسهیلات در بخش صنعت و معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و میراث فرهنگی استان در سال ۹۶ مصوب شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار