اداره زندگی مردم و ترویج استفاده ازکالای ایرانی
کد خبر: 902331
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mjj
تاریخ انتشار: ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۶
حجت الاسلام سید محمد فاطمی منش:
افسران جنگ نرم با فعالیت جهادی خود به روش آتش به اختیار عمل نموده تا خاک ریزهای بیشتری به تصرف دشمن در نیامده و اردوی فرزندان حزب الله در مقابل جنود شیطان خودنمائی کند

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، مبلغ وکار شناس ارشد فقه واصول حوزه علمیه اصفهان درجمع مردم شهر گلدشت درخصوص تاکید مقام معظم رهبری بر مصرف کالاهای تولید داخل اظهار داشت :غفلت از دارایی های کشورو عدم اطلاع رسانی صحیح مسولین امر به مردم ؛ پرهیز از مد و مدگرایی و چشم و هم چشمی؛ ایجاد شوق و تحریک  حس تعصب نسبت به کالای ایرانی و داخلی و اهمیت کاربرد و استفاده اجناس داخلی در سبک و اداره زندگی مردم نقش بسزایی دارد.

 حجت الاسلام سید محمد فاطمی منش ترویج استفاده از ابزار آلات داخلی و با جهت دهی فرهنگ سازی  صحیح از طرف رسانه های ملی از قبیل صدا و سیما؛ روزنامه هاو نشریات داخلی راتاکید بر آموزه های دینی دانست و بیان داشت :در جهت تقویت فرهنگ استفاده از ابزار ملی و قطع طمع فرهنگ وابستگی  وحمایت از تولید و با ترویج فرهنگ‌ بسیج عمومی می توان چرخ نیمه جان اقتصاد را رونق بخشید.

 وی تقویت کارگر و کارفرما بدور ازبروکراسی های اداری را یکی از الزمات دولت دانست وگفت : تقویت امر به معروف و نهی از منکر برای جلوگیری از نفوذ ویروس قاچاق و قطع دست مافیای قاچاق در دل دولت  ونظارت صحیح بر کیفیت و کمیت اجناس داخلی از طرف مسولین امر و پرهیز از شعار و شعار گرایی دولت و استفاده از تولید داخلی دربدنه خود دولت و مجلس و حذف باند مافیا در راهروهای پیچ در پیچ دستگاههای مورد اشاره به طور جدی باید رعایت شود .

حجت الاسلام فاطمی منش نگرش مصرف اجناس خارجی، تقویت احساس نیاز برای شوق به اختراع در بین نخبگان و صاحبان ایده های ناب را یکی از وظایف سنگین مسیولین برشمرد و ابراز داشت : حمایت از دست آوردهای صاحبان ایده ها بدور از اغراض تاریک سیاسی می طلبد دولتی مولد  و مردمی قانع به مصرف جنس داخلی برای حمایت از تولید کار و کارگر ایرانی به فتح قلعه رونق اقتصاد با نگاه به ظرفیت درون گرا داشته باشدو فرصت طمع وابستکی رادر عصر مدرنیته از دشمن طماع پلید گرفت و می توان از پیشترفتهای آنان ایده گرفت و برگ زرینی از استقلال حقیقی برای دولت و ملت به ارمغان آورد.

این خطیب منابر نور و موعظه بیان می دارد: اگرملت منفعل و وابسته به مصرف گرایی  کالاهای خارجی وغیر بومی شوند و اگراسراف  و اسراف گرایی تهی از عالم معنا گرائی شود، دیگر قادر به استفاده از ابزار و دسترنج  داخلی خود نیستیم وهویت خویش را مغفول و در پی طلب آن از دیگران می شویم .

وی گفت : باید در دروازه واردات غیر ضروری را بست ودر جهت تولید انبوه داخلی وصادرات باید قدم برداشت واز نیاز های ابتدائی ملت نباید غفلت کرد.

کار شناس ارشد فقه واصول حوزه علمیه اصفهان تصریح کرد : مصرف و سلیقه کوچک و بزرگ را باید در نظر گرفت ودر جهت تولید خوراک سازی برای کشور قدمهای اساسی برداشت .

فاطمی منش تاکید نمود : دشمن ملت ایران در کمین واردوی دراز مدت به پا نموده و از اسباب بازی و تولید انیمیشن برای کودکان ما از قبیل بت من و سوپر من و عروسک باربی و پلنک صورتی و غیره  نیزدریغ ننموده تا به وقتش از میوه شجره خبیثه مطابق میلش بهروری کند.

وی خطر نشان کرد :شبیهه خون فرهنگی به تهاجم فرهنگی ول انگاری فرهنگی به بیماری برهنگی  رو به رشد است و مسولین کمیسون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و متولیان امر فرهنگ سازی جامعه اسلامی در آشفته بازار جامعه در تنبلی خویش متوقف و به وضعیت موجود قانع و سرگرم کرسی خویش شده اند.

 حجت الاسلام فاطمی منش در پاین سخنان خود اذعان نمود : در این فضای نامتعادل مدیریتی برای دفاع از تولید و حمایت از تولید ملی و تقویت فرهنگ تعصب از هویت ملی می طلبد افسران جنگ نرم با فعالیت جهادی خود به روش آتش به اختیار عمل نموده تا خاک ریزهای بیشتری به تصرف دشمن در نیامده و اردوی فرزندان حزب الله در مقابل جنود شیطان خودنمائی کند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار