پايان پرونده تهرانسر با مرگ قاتل
کد خبر: 901425
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mV7
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
مردي كه در دو حادثه جداگانه همسرسابق و پسر هشت‌ساله‌اش را به طرز دلخراشي به قتل رسانده بود همزمان با ادامه تحقيقات فوت كرد و پرونده وي براي هميشه بسته شد.

به گزارش خبرنگار ما، متهم كه مرد 42 ساله‌اي به نام طالب بود شامگاه سه‌شنبه 15‌اسفند‌سال گذشته دست به جنايتي هولناك زد كه در جريان آن ابتدا زن مطلقه‌اش به نام رؤيا را در كوچه هفدهم غربي در خيابان خسرو پرويز به قتل رساند و بعد در خانه خودش در كوچه 23‌غربي پسر هشت‌ساله‌اش شهريار را با وصل كردن برق به قتل رسانده‌بود و در ادامه هم دست به خودكشي ناكام زد.
متهم آن روز پس از خودكشي ناكام موضوع حادثه را به خواهرش و يكي از دوستانش تلفني اطلاع داد.
ساعت‌19:30 ‌شامگاه حادثه كه قاضي دشتبان، بازپرس ويژه قتل دادسراي امور جنايي تهران همراه تيمي از مأموران كلانتري‌150 تهرانسر با تماس تلفني خواهر طالب در محل حادثه حاضر شده بودند با جسد خونين شهريار در حالي كه سيم برقي به دستانش وصل شده بود روبه‌رو شدند. مأموران كمي آن طرفتر با پيكر خونين و نيمه‌جان پدر شهريار روبه‌رو شدند و وي را به بيمارستان منتقل كردند.
خواهر طالب گفت: ساعتي قبل برادرم پيامكي به گوشي‌ام ارسال كرد كه نوشته بود كارم با همسرم تمام شد و مرا حلال كنيد. خيلي نگران شدم و به خانه‌اش آمدم اما كسي در خانه را باز نكرد. وقتي با كمك عوامل آتش‌نشاني در را باز كرديم با اين صحنه هولناك روبه‌رو شديم.
در حالي كه مأموران مشغول تحقيقات درباره اين حادثه بودند، دريافتند همسر سابق طالب به نام رؤيا در خانه‌اش چند كوچه بالاتر از محل حادثه به طرز مرموزي به قتل رسيده است. بررسي‌ها در محل حادثه نشان داد رؤيا در حالي كه روسري در دهانش بوده خفه شده‌است. همچنين مشخص شد طالب ابتدا به سراغ همسر سابقش رفته و پس از به قتل رساندن وي به خانه برگشته و پسرش را به قتل رسانده و در پايان هم دست به خودكشي ناكام زده است.
متهم پس از بهبودي نسبي در بازجويي‌ها به قتل همسر و پسرش اعتراف كرد.
وي گفت: چند سال قبل با همسرم ازدواج كردم و زندگي خوبي داشتيم. مدتي بعد شهريار به‌دنيا آمد و زندگي ما شيرين‌تر شد. من فوق‌ليسانس مديريت دارم و در شهرداري شهرستان اسلامشهر مشغول به كار هستم. مدتي گذشت تا اينكه با همسرم اختلاف پيدا كردم. هر روز اختلافات ما بيشتر مي‌شد و ما از هم دورتر مي‌شديم تا اينكه 12‌ماه قبل همسرم بر خلاف ميل من جدا شد و زندگي تازه‌اي شروع كرد. پس از اين من و شهريار تنها شديم و خيلي تلاش كردم او را راضي كنم و به زندگي برگردانم اما فايده‌اي نداشت. همسرم در اين مدت خيلي مرا با بهانه گرفتن مهريه‌اش آزار داد به طوريكه از زندگي خسته شدم و تصميم گرفتم به زندگي هر سه‌مان پايان دهم. روز حادثه ابتدا به سراغ همسر سابقم رفتم و او را با روسري خفه كردم و بعد به خانه برگشتم. تصميم گرفتم خودكشي كنم، اما فكر كردم پس از مرگ من و همسرم چه كسي از پسرم نگهداري مي‌كند و به همين سبب اول شهريار را به قتل رساندم و بعد دست به خودزني كردم و موضوع را به صورت پيامكي به خواهرم اطلاع دادم.
در حالي تحقيقات درباره اين حادثه ادامه داشت به قاضي دشتبان خبر رسيد متهم فوت كرده است. بدين ترتيب با مرگ قاتل پرونده وي براي هميشه بسته شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار