تلاش گسترده پليس براي يافتن 6 كودك گمشده
کد خبر: 901006
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003mOM
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۰
قاضي محمد شهرياري، سرپرست دادسراي امور جنايي تهران از تحقيقات ويژه براي يافتن شش‌كودك خردسال كه پس از عزيمت از شهرستان گرمسار به تهران ناپديد شده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، عصر ديروز مردي وارد دادسراي امور جنايي تهران شد و از گم شدن چهارفرزند خردسال خودش و دو فرزند خردسال برادرش خبرد داد.
وي ادامه داد: من افغاني هستم و همراه خانواده‌ام در شهرستان گرمسار زندگي مي‌كنم. يكي از برادرانم در گرمسار با من همسايه است و برادر ديگرم همراه خانواده‌اش در تهران زندگي مي‌كند.
ساعت 8 شامگاه يك‌شنبه دوازدهم فروردين ماه امسال پسر 12‌ساله‌ام به همراه برادر و دو خواهر خردسالش با دو دختر خردسال برادرم براي رفتن به پارك از خانه‌مان در گرمسار خارج شدند و ديگر به خانه باز نگشتند تا اينكه به اداره پليس رفتيم و شكايت كرديم. پس از جست‌وجوي فراوان متوجه شديم كه همان شب محمد، پسر 12‌ساله‌ام به همراه ريحانه 9‌ساله، سيده 8‌ساله، موسي 7‌ساله، سميه 5‌ساله و سميره چهارساله با كرايه كردن خودرويي از گرمسار به تهران آمده‌اند. ما ابتدا فكر كرديم آنها به خانه برادرم در تهران رفته‌اند اما وقتي با برادرم تماس گرفتيم او هم از سرنوشت آنها اظهار بي‌اطلاعي كرد.
پس از اينكه راننده را شناسايي كرديم وي به اداره پليس احضار شد و گفت كه آن شب با گرفتن 22‌هزار و 500تومان آنها را به تهران آورده و ساعت 12 شب در ميدان آقا نور در نزديكي سه راه افسريه پياده كرده و پس از آن به گرمسار برگشته است.
وي ادامه داد: من از راننده سؤال كردم كه چرا در آن نيمه شب شش‌كودك را به تهران آورده است كه در جواب گفت: من راننده هستم و وقتي آنها خودروي مرا دربست كرايه كردند من هم پس از گرفتن كرايه‌ام آنها را به تهران منتقل كردم. از آن روز به بعد مأموران تلاش زيادي براي پيدا كردن فرزندانمان انجام دادند، اما الان پس از گذشت 9 روز هنوز خبري از آنها نيست و مأموران موفق نشدند كودكانمان را پيدا كنند. به همين دليل الان به دادسراي امور جنايي تهران آمدم تا كمك كنند فرزندانمان را پيدا كنيم. وي در پايان گفت: راننده پس از بازجويي در اداره پليس گرمسار با گذاشتن وثيقه آزاد شد.
قاضي محمد شهرياري، سرپرست دادسراي امور جنايي تهران به خبرنگار ما گفت: پس از طرح اين شكايت بلافاصله پرونده گم شدن اين شش‌كودك تشكيل شد و تيمي زبده از كارآگاهان اداره يازدهم پليس‌آگاهي زير نظر اينجانب براي پيدا كردن سرنخي از كودكان گم شده وارد عمل شدند. به دستور قاضي شهرياري تحقيق از سازمان بهزيستي و نهادهاي نگهداري از كودكان در جريان است. همچنين تصاوير كودكان در اختيار همه كلانتري‌هاي شهر قرار گرفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار