حقیقت را به مردم بگویید
کد خبر: 899247
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003lvz
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۷
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی:
حسن کامران : قانون توزیع عادلانه آب. به همین آقای اردکانیان گفتم یا حق‌آبه چاه‌ها را کم نکن یا حداقل بیایید موضوع برق چاه‌ها را حل کنید. این چه بساطی است، چه اداره کردنی است؟ حداقل بیایید استعفا دهید.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،در نطق میان‌دستور جلسه علنی مجلس در خصوص حوادث اخیر شرق اصفهان و ورزنه گفت: از همکاران سوال می‌کنم که باید با مدیران برخورد شود یا با محرومین؟ باید مدیران دادگاهی بشوند یا پابرهنه‌ها؟ کشاورزان شرق اصفهان از زمان صفویه کشت دارند، متدین هستند و خمس و زکات می دادند، جهیزیه می دادند. چرا امروز وزارت نیرو پاسخگو نیست؟

حسن کامران دستجردی گفت : زمان آقای نامجو، چیت‌چیان و اردکانیان ۵۰ کشاورز به اتاقشان بردم و گفتم این ها متدین هستند. چرا این وضعیت را بر سرشان آوردید؟ برای مدیران ارشد متاسفم که جرات و حتی زبان عذرخواهی هم ندارید. این‌ها صدقه نمی‌خواهند. نرخ آب را مشخص و پول‌شان را بدهید؛ گرچه پول هم نخواستند.

نماینده مردم اصفهان تاکید کرد: چرا حقیقت را به مردم نمی‌گویید و سرکارشان می‌گذارید. راه حل آن همین قانونی است که مجلس تصویب کرده است. قانون توزیع عادلانه آب. به همین آقای اردکانیان گفتم یا حق‌آبه چاه‌ها را کم نکن یا حداقل بیایید موضوع برق چاه‌ها را حل کنید. این چه بساطی است، چه اداره کردنی است؟ حداقل بیایید استعفا دهید.

کامران در پایان هم منتقدانه گفت: چرا طرحی که در خصوص اموال نامشروع است، مطرح نمی شود؟

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار