راه اندازی مرکز سیار مدیریت بحران ودیسپاچینگ پشتیبان درهرمزگان
کد خبر: 896897
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003lK5
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۶
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان خبر داد
مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: مرکز سیار مدیریت بحران ودیسپاچینگ پشتیبان درهرمزگان راه اندازی شد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق هرمزگان گفت: مرکز سیار مدیریت بحران ودیسپاچینگ پشتیبان درهرمزگان راه اندازی شد.

محمد ذاکری گفت: با توجه به اینکه استان هرمزگان به لحاظ اقلیمی و موقعیت جغرافیایی در معرض انواع تهدیدات طبیعی و غیر طبیعی قرار دارد، این شرکت زیرساخت های خود را با رویکرد پدافند غیرعامل و مقابله با بحران ایجاد می کند.

ذاکری افزود:استان هرمزگان در سالهای اخیر بستر حوادث طبیعی گوناگونی بوده و شرکت توزیع برق به عنوان متولی تامین برق مشترکین در رأس دستگاههای عملیاتی پس از وقوع حادثه قرار دارد. به همین منظور نیز برای مقابله با حوادث و مدیریت صحیح بحران تجهیزات تامین برق سیار در شرایط اضطراری به مجموعه شرکت اضافه شده تا در مواقع لزوم مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: هم اکنون دو دستگاه دیزل ژنراتور در شهر بندرعباس قرار دارد که ۲۰ دستگاه دیزل ژنراتور دیگر نیز در حال نصب بوده و بزودی به بهره برداری می رسد.

وی در ادامه از راه اندازی مرکز سیار مدیریت بحران و دیسپاچینگ پشتیبان خبر داد و افزود: این مرکز قابلیت تمام ارتباطات را دارد و در مواقع بحران هم می توان از دیسپاچینگ پشتیبان استفاده کرد.

ذاکری گفت: ساماندهی برج های نور، نصب مولدهای دیزلی، پست های سیار برق، خرید ۲۰ دستگاه دیزل ژنراتور ۵ کیلوواتی ، تجهیز مولدهای دیزلی و تهیه لوازم شخصی مورد نیاز نیروهای عملیاتی در مواقع بحران از دیگر اقدامات شرکت توزیع نیروی برق در بخش مدیریت بحران و پدافند غیرعامل بوده است.نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی