ترابری مسافران در هرمزگان به مرز ۱۵.۵ میلیون نفر سفر رسید
کد خبر: 896594
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003lFC
تاریخ انتشار: ۰۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۸
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان:
مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ترابری نزدیک به ۱۵میلیون و ۵۰۰ هزار نفر سفر دریایی در کارنامه عملیاتی بنادر این استان طی ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان از ترابری نزدیک به ۱۵میلیون و ۵۰۰ هزار نفر سفر دریایی در کارنامه عملیاتی بنادر این استان طی ۱۰ ماهه سال جاری خبر داد.

اله مراد عفیفی پور ضمن ارائه گزارشی از عملکرد مجموعه کل بنادر استان هرمزگان طی ۱۰ ماهه نخست سال ۹۶ اظهار کرد: طی این مدت، در مجموع ۸۸ میلیون و ۳۴۹ هزار و ۹۱۰ تن کالای نفتی و غیر نفتی در بنادر این استان تخلیه و بارگیری شد که ۹ درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته افزایش عملیات داشته ایم.

وی با اشاره به افزایش ۹ درصدی عملیات جابجایی کالای غیرنفتی در بنادر این استان، افزود: از مجموع عملیات انجام شده، ۵۷ میلیون و ۹۷۸ هزار و ۶۶۷ تن مربوط به کالاهای غیر نفتی و ۳۰ میلیون و ۳۷۱ هزار و ۲۴۳ تن به کالاهای نفتی با ۸ درصد افزایش اختصاص دارد.

عفیفی پور اظهار داشت: طی ۱۰ ماهه نخست سال جاری، بالغ بر دو میلیون و ۷۹۶ هزار و ۹۴۵ تن کالای غیرنفتی از طریق این بنادر ترانشیپ شد که رشد ۶۱ درصدی در این بخش از عملیات ثبت شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان در ادامه حجم صادرات کالاهای غیرنفتی از طریق بنادر تجاری این استان طی سال ۹۶ را ۳۳ میلیون و ۳۳۰ هزار و ۴۴۳ تن با رشد ۱۱ درصدی اعلام کرد.

عفیفی پور همچنین از رشد ۲۷ درصدی ترانزیت سخن به میان آورد و افزود: طی این مدت، چهار میلیون و ۷۲۰ هزار و ۴۱۵ تن انواع کالای غیر نفتی از طریق بنادر تجاری استان ترانزیت شد.

این مقام مسؤول حجم صادرات فرآورده های نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون را ۱۱ میلیون و ۶۷۰ هزار و ۶۵۳ تن و کابوتاژ این گونه محموله ها را ۱۶ میلیون و ۱۳۳ هزار و ۹۱۲ تن با افزایش ۱۳ درصدی اعلام کرد و گفت: طی این مدت، ۴۳ هزار و ۱۳۵ تن از اینگونه کالاها ترانزیت و دو میلیون و ۵۲۳ هزار و ۵۴۳ تن از فرآورده های نفتی وارد شد.

مدیرکل بنادر و دریانوردی هرمزگان تعداد شناورهای ورودی به بنادر تجاری این استان طی سال جاری را ۳۴ هزار و ۴۲۳ فروند با افزایش ۱۳ درصدی اعلام کرد و افزود: از این میزان، چهار هزار و ۵۱۹ فروند کشتی بالای هزار تن و ۲۹ هزار و ۹۰۴ فروند از شناورهای پهلو گرفته در این بنادر، زیر هزار تن وزن داشته اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی