دعوت از مردم براي حضور باشکوه در راهپيمايي 22 بهمن
کد خبر: 894678
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003kkI
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ - ۲۱:۵۵
با صدور بيانيه‌هاي جداگانه از سوي رؤساي قوا، شخصيت‌ها و نهادهاي كشوری و لشکري صورت گرفت
رؤساي قوا، شخصيت‌ها و نهادهاي كشوری و لشکري با صدور بيانيه‌هاي جداگانه‌ از مردم هميشه در صحنه براي حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كردند.
مهدی پور‌صفا

رؤساي قوا، شخصيت‌ها و نهادهاي كشوری و لشکري با صدور بيانيه‌هاي جداگانه‌ از مردم هميشه در صحنه براي حضور گسترده در راهپيمايي 22 بهمن دعوت كردند. 
22 بهمن ماه جشن ملي مردم ايران است؛ روزي كه ملت ايران در جشن ملي پيروزي انقلاب اسلامي حضور می‌یابند تا بار ديگر بر تجديد پيمان خود با آرمان‌های امام(ره) و شهدا تأكيد كنند. 
همين حضور هر ساله است كه به تعبير رهبر معظم انقلاب اسلامي نظام جمهوري اسلامي ايران را در مقابل فشارهاي داخلي و خارجي بيمه می‌کند و سبب شده است امنيت اين كشور تضمين شود؛ امنيتي كه به تعبير مقام معظم رهبري ثمره حضور مردم در عرصه ملي است و دامنه و اقتدار آن تا سواحل مديترانه نيز جلو رفته است. حالا و در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب كه نشان‌دهنده بلوغ انقلاب اسلامي است مردم ايران در آستانه خلق حماسه ديگری قرار دارند. 
مسئولان نظام جمهورري اسلامي از تمام سلايق و گروه‌ها نيز در آستانه سالگرد پيروزي انقلاب و همگام با مردم از اقشار مختلف جامعه براي شركت با شكوه‌تر در اين جشن ملي دعوت كردند. 
    
مردم حمايت خود را از اهداف بلند انقلابي نشان دهند

حسن روحاني رئيس‌جمهور اسلامي ايران روز چهارشنبه و در جلسه هيئت دولت با اشاره به پيروزي انقلاب اسلامي و حماسه‌سازي ملت ايران و با بيان اينكه آنچه امروز دنيا از اراده، اعتماد و نشاط مردم تفسير خواهد كرد بر مبناي حضور باشكوه در راهپيمايي عظيم روز ۲۲ بهمن ماه است، خاطرنشان كرد: هر سال در چنين روزي وقتي مردم با آن جمعيت ميليوني و صداي رسا از امام راحل، رهبري عزيز، نظام و آرمان‌هاي انقلابشان به خوبي حمايت مي‌كنند، اين صداي رسا دست رد بر سينه بدخواهان انقلاب اسلامي و مردم بزرگ ايران است. 
وي با تأكيد بر اينكه راهپيمايي ۲۲ بهمن امسال از ويژگي‌هاي خاصي برخوردار است و به همين دليل بايد حضور مردم در آن شكوهمندتر از سال‌هاي گذشته باشد، گفت: دشمن در ماه‌هاي گذشته با محاسبات غلط و تفكراتي كه داشت توطئه‌هايي عليه نظام جمهوري اسلامي ايران و ملت بزرگ ايران طراحي كرده بود، البته هر آنچه قدرت‌هاي استكباري تاكنون عليه ملت ايران طراحي كرده‌اند همواره با شكست مواجه بوده است و مردم با حضور هوشمندانه پاسخ قاطع و محكمي به آنان داده‌اند و امسال نيز به واسطه اقداماتي كه انجام داده‌اند، بايد مصمم‌تر از سال‌هاي گذشته، حمايت قاطع خود را از فرهنگ ملي و ديني و اهداف بلند انقلابي و ملي‌شان نشان دهند. 
  
مردم پاسخ محكمي هم به ياوه‌گويي‌هاي ترامپ خواهند داد

همچنين آيت الله هاشمي شاهرودي رئيس مجمع تشخيص مصلحت با تبريك پيروزي انقلاب اسلامي گفت: پيروزي انقلاب اسلامي بر نظام طاغوت و استكبار جهاني كل معادلات سياسي استكباري را كه بر منطقه حاكم بود و هنوز هم در خيلي از كشورهاي منطقه پابرجاست به هم زد و مردم را بيدار و اثبات كرد كه مي‌شود با اراده و وحدت و حضور فعال مردم در صحنه‌هاي سياسي و اجتماعي بر طاغوت‌ها و قدرت‌هاي استكباري هر چند تا بُن دندان مسلح به اسلحه و امكانات باشند، پيروز شد و فائق آمد. 
وي افزود: بحمدالله مردم ما بصير و آگاه هستند و مي‌دانند كه اين انقلاب هويت آنهاست و انقلاب افتخار آنها و منشأ اقتدار آنها و اقتدار اسلام در منطقه است و بيداري اسلامي در منطقه شده و هست و خواهد شد. ان‌شاء‌الله امسال بيش از سال‌هاي گذشته در سي‌و‌نهمين سالگرد انقلاب اسلامي، مردم در صحنه حضور پيدا مي‌كنند و مجدداً اقتدار خودشان و پيروي از رهبري را نشان مي‌دهند و اعتقاد و ايمانشان را به نظام، اسلام و آرمان‌هاي انقلابي و اسلامي بيش از پيش به دنيا ثابت مي‌كنند و پاسخ محكمي هم به ياوه گويي‌هاي ترامپ و امثال ترامپ خواهند داد. 
   
حضور مردم در 22 بهمن‌موجب پايداري كشور است

رئيس مجلس شوراي اسلامي نيز در سفر خود به استان اصفهان با اشاره به ضرورت حضور براي دفاع از انقلاب اسلامي گفت: ملت ايران در 22 بهمن 57 كار بزرگي را انجام دادند و باعث روشنايي‌بخشي به كشورها و مردم منطقه شدند و از اين لحاظ است كه صيانت از اين دستاورد مردم ارزشمند بود و كاري هوشمندانه است. 
وي تأكيد كرد: حضور مردم ايران در راهپيمايي‌ها از جمله راهپيمايي 22 بهمن‌ماه موجب پايداري و استواري كشور است. با توجه به اهميت امنيت در ايران و استقرار آن، تداومش نيز بسيار اهميت دارد. حضور در راهپيمايي و پشتيباني مردم از انقلاب موجب مي‌شود كه امنيت كشور استوارتر باشد و در ادامه آن دشمنان كشور نيز پس زده خواهند شد، البته از حيث ديگر اميدواري براي مسئولان خواهد بود تا به دنبال حل سريع مشكلات باشند. 
   
دعوت نهادهاي نظامي از مردم براي حضور در 22 بهمن 

همچنين سازمان بسيج مستضعفين و ارتش جمهوري اسلامي ايران در بيانيه‌اي جداگانه ضمن تبريك فرارسيدن سي‌و‌نهمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي از ملت شريف كشورمان براي حضور در راهپيمايي روز 22 بهمن دعوت به عمل آوردند. 
سازمان بسيج مستضعفين در بيانيه خود به مناسبت فرا رسيدن سالروز 22 بهمن با اشاره به دستاوردهاي نظام جمهوري اسلامي ايران در طول 40 سال گذشته نوشت: يوم‌‌الله 22 بهمن فرصتي حيات‌‌‌بخش براي حضور حماسي و حداكثري آحاد ملت شريف ايران در اقصي نقاط كشور براي تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام(ره)، شهدا و ولي امر مسلمين مقام عظماي ولايت(مدظله‌‌العالي) و اعلام انزجار از سردمداران نظام كفر جهاني مي‌‌باشد. 
همچنين ارتش جمهوري اسلامي ايران نيز طي بيانيه‌ای با دعوت از اقشار مختلف مردم براي حضور در راهپيمايي 22 بهمن تصريح كرد: ارتش جمهوري اسلامي ايران در اين اطلاعيه از آحاد ارتشيان غيور و خانواده‌هاي محترم اين عزيزان و سربازان دلاور در سراسر كشور و نيز از امت حزب الله و هميشه در صحنه ايران اسلامي دعوت مي‌نمايد همچون سال‌هاي گذشته حضوري پرشور و پرشكوه در راهپيمايي دشمن‌شكن 22 بهمن امسال داشته و با اين حضور آگاهانه ضمن تجديد ميثاق با آرمان‌هاي نظام سربلندمان، امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامي بار ديگر موجبات يأس دشمنان و شادي دوستان و همراهان نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را فراهم سازند.
وزارت دفاع نيز با اشاره به مجاهدت 40 سال مردم ايران در مقابل فشارهاي نظام استكبار جهاني طي بيانيه‌اي مردم را به حضور گسترده در اين راهپيمايي فراخواند و تصريح كرد: اكنون ملت ايران پس از گذشت 40 سال از پيروزي انقلاب اسلامي بار ديگر با حضور پرشور و دشمن‌شكن در راهپيمايي 22 توطئه‌هاي استكبار جهاني را نقش بر آب خواهند كرد و همانطور كه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالي) فرمودند امسال به‌دليل ياوه‌گويي‌هاي برخي از دولتمردان امريكا و غيرامريكا، مردم احساس مي‌كنند كه دشمن در حال كمين گرفتن و درصدد دشمني است و به همين علت، به‌حول و قوه الهي، حضور مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال از هميشه گرم‌تر و پرشورتر خواهد بود و همه خواهند آمد و امسال به‌لطف الهي، 22 بهمن از آن 22 بهمن‌هاي تماشايي خواهد بود. 
   
دعوت مجلس خبرگان و مجمع مدرسين حوزه علميه قم 

مجلس خبرگان رهبري، با صدور بيانيه‌اي ضمن تبريك ايام‌الله دهه مبارك فجر، از آحاد ملت شريف و بزرگوار ايران اسلامي جهت شركت باشكوه در راهپيمايي اين روز عظيم، دعوت به عمل آورد. 
در اين بيانيه آمده است: مجلس خبرگان رهبري، ضمن عرض تبريك ايام‌الله دهه مبارك فجر به ملت شريف، از آحاد مردم بزرگوار ايران جهت شركت باشكوه در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن دعوت به عمل مي‌آورد تا همانند گذشته حضوري پرشور و وحدت‌آفرين داشته، پيمان خويش را با امام راحل(ره)، شهيدان فجرآفرين و رهبر معظم انقلاب؛ حضرت آيت‌الله خامنه‌اي(مدظله‌العالي) تجديد نمايند و با فرياد رساي خود مشت محكمي بر دهان دشمنان انقلاب اسلامي به خصوص امريكاي جنايتكار بكوبند. 
در اطلاعيه مجمع مدرسين حوزه علميه قم نيز در اين باره خاطر نشان شده است: مردم غيور ايران! اكنون كه ايام فاطميه (سلام‌الله‌عليها) مصادف است با چهلمين سالروز پيروزی انقلاب اسلامي، جهانيان مخصوصاً سران ظالم، سياستمداران و تحليلگران بين‌الملل، چشم به حضور آحاد ملت بزرگ ايران در راهپيمايي و گراميداشت روز 22 بهمن ماه دوخته‌اند كه بدون شك حضور گسترده در اين همايش ملي، محاسبات خصمانه آنان را برهم خواهد زد و بار ديگر فرياد پيروزي ملت بصير ايران اسلامي، اميد معاندين و منافقين را به يأس تبديل خواهد كرد. 
علاوه بر اين نهادهاي ديگر همچون شوراي سياستگذاري ائمه جمعه، مسئولان و وزرا، تشكل‌هاي مردم‌نهاد دانشجويي و انقلابي نيز طي بيانيه‌هاي جداگانه براي حضور گسترده و دشمن‌شكن مردم در راهپيمايي دشمن شكن 22 بهمن امسال تأكيد كردند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار