هزار ورزشکار بسیجی در پنج هزار حلقه صالحین ساماندهی شدند
کد خبر: 804802
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003NMg
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۶
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج ورزشکاران کشور :
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: 130 هزار ورزشکار بسیجی در پنج هزار حلقه صالحین ساماندهی شدند.
بهروج

حجت الاسلام محمد حسین قیاسی ، اظهار کرد: 200 هزار ورزشکار در سطح کشور عضو بسیج ورزشکاران هستند و که از این تعداد 130 هزار نیزدر پنج هزار حلقه صالحین ساماندهی شده اند.
وی با بیان اینکه اخلاق در عرصه ورزش وضعیت مناسبی ندارد و می طلبد که بیش ازاین به مسایل تربیتی و اخلاقی در این حوزه پرداخته شود، افزود: حلقه های صالحین بسیج ورزشکاران دارای کارکرد تربیتی هستند و البته کار تربیتی زمان بر است و باید چندین سال بگذرد تا شاهد آثار آن باشیم.
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج ورزشکاران کشور گفت: در حال حاضر در سطح ورزشکاران حرفه ای، در بین تیم های ملی و در فدارسیون ها نشست های آموزشی، اخلاقی و معرفتی برگزار و بسته فرهنگی بین ورزشکاران توزیع می شود.
قیاسی اضافه کرد: برای ورزشکاران حرفه ای که چند روز در اردوهای تیم ملی حضور پیدا می کنند امکان تشکیل حلقه صالحین نداریم به همین دلیل نشست های آموزشی، اخلاقی و معرفتی ویژه این ورزشکاران را برگزار کنیم تا آمادگی نسبی پیش ازاعزام به مسابقات در آنها ایجاد شود.
وی اضافه کرد: حلقه های صالحین بسیج ورزشکاران در چهار محور معرفتی، بصیرتی، مهارتی و تربیتی برگزار می شوند و در این راستا امسال کتاب صالحین ویژه سرگروههای صالحین کل کشور چاپ و توزیع شده است.
معاون تعلیم و تربیت سازمان بسیج ورزشکاران گفت: همایش های اخلاق در ورزش ازدیگر برنامه هایی است که در تمام استان های کشور توسط سازمان بسیج ورزشکاران برگزار می شود.
قیاسی از برگزاری دوره بصیرت دانش پهلوانی ویژه مربیان برتر کشور خبر داد و افزود: این دوره سه روزه اوایل آبان سالجاری با حضور 200 نفر از مربیان مرد و 200 نفر ازمربیان زن در مشهد مقدس برگزار می شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار