افزایش 65 درصدی جمعیت بهرمند از نعمت گازلرستان
کد خبر: 804799
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003NMd
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۷
مدیرعامل شرکت گاز لرستان :
مدیرعامل شرکت گاز لرستان با اشاره به افزایش 65 درصدی جمعیت بهرمند از نعمت گاز لرستان گفت: هفته دولت طرح گازرسانی به 61 روستای استان به بهره برداری می رسد.
بهروج

حشمت الله شمس افزود: با بهره برداری از این طرح ها، تعداد روستاهای بهره مند از گاز در استان به بیش از 830 روستا خواهد رسید.


وی با بیا اینکه طی سه سال اخیر طرح گازرسانی به حدود 500 روستای استان اجرا شده، اظهار کرد: برای اجرای طرح های هفته دولت بیش از 80 میلیارد ریال هزینه شده است.


مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: سه هزار و 400 خانوار ساکن در این 61 روستا می توانند امسال به جمع مشترکان گاز اضافه شوند.


شمس افزود: گازرسانی به روستاها اولویت نخست شرکت گاز استان می باشد و در همین راستا طرح گازرسانی به بیش از 240 روستا در حال اجرا است.


وی اضافه کرد: جمعیت روستایی بهره مند از گاز در استان طی دو سال اخیر به 65 درصد افزایش یافته است و از 25 شهر استان هم اکنون 23 شهر از نعمت گاز بهره مند هستند و طرح گازرسانی به شهرهای شول آباد و درب گنبد در دست مطالعه است.


از مجموع یکهزار و 530 روستای بالای 20 خانوار استان یکهزار و 200 روستا قابلیت اجرای طرح گازرسانی دارند و مابقی روستاها نیز با توجه به موقعیت مکانی و تعداد اندک خانوار ها، هزینه بسیاری خواهد داشت که باید در خصوص آن تصمیم گیری شود.


درحال حاضر 23 شهر استان شامل 98 درصد جمعیت شهری از نعمت گاز برخوردار هستند.


هم اکنون 445 هزار و 754 مشترک گاز طبیعی در این استان وجود دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی