قطع آب شرب در شش شهرک اردبیل
کد خبر: 779616
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003GoS
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۵
بهانه‌های مسئولان مردم را نگران کرده است:
قطع آب شرب در دو روز اخیر در چند شهرک تازه تأسیس اردبیل دغدغه‌ها و نگرانی‌های هموطنانمان را به همراه داشته است.

در حالی آب شرب شش شهرک مخابرات، کوثر ، اندیشه، نیایش، رازی و دادگستری اردبیل دو روزی است به بهانه اصلاح در سیستم انتقال آب شرب این شهرک‌ها قطع شده که ساکنان این چند شهرک در تأمین آب شرب روزانه خود دچار مشکل شده و نتوانسته‌اند از آب شرب مناسب بهره‌مند شوند.

در حالی قطع آب شرب این شهرک‌ها در اردبیل در دو روز اخیر داد مردم را درآورده که مسئولان هیچ‌گونه اطلاع‌رسانی از قطعی آب شرب این شهرک‌ها از طریق اطلاعیه و پیام‌های آگاهی‌دهنده به مردم ارائه نکردند و ساکنان این شهرک‌ها در زندگی روزانه خود با مشکلات و تنگناهایی روبه‌رو شدند به طوریکه برخی از ساکنان این شهرک‌ها در این دو روز از خرید آب بسته‌بندی شده کلافه شده‌اند.

تعدادی از ساکنان شهرک مخابرات اردبیل اعلام کردند که مسئولان به بهانه تعمیر و اصلاح خط انتقال تنها در محل انجام پروژه و در تماس تلفنی با آب و فاضلاب اردبیل اعلام کرده بودند که در ساعات محدود قطع آب اتفاق می‌افتد در حالی که این اتفاق بیش از دو روز به طول انجامیده و هنوز آب ساکنان این چند شهرک وصل نشده است.

همچنین طی دیروز و امروز از طریق تانکرهای آبرسانی سیار به شکل محدود آبرسانی به این شهرک‌ها انجام شده که این خود مشکلاتی را برای ساکنان این شهرک‌ها افزوده تا با هزاران مصیبت و گرفتاری بخواهند آب مورد نیاز روزانه خود را از طریق تانکرهای سیار تأمین کنند.

ساکنان این شهرک‌ها از آب و فاضلاب استان خواستند تا به سرعت نسبت به حل این مشکل و علت پاسخگو نبودن در برابر درخواست‌های مردم به صورت سریع و شفاف پاسخگو باشند که در این زمینه پیگیری‌ها و تماس ما با شرکت آب و فاضلاب استان و شهرستان در علت‌یابی این عارضه بی‌نتیجه مانده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار