714 شعبه اخذ رأی برای انتخابات مرحله دوم تبریز در نظر گرفته شده است
کد خبر: 779569
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/003Gnh
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۱
معاون فرماندار تبریز:
معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تبریز گفت: 714 شعبه اخذ رأی برای انتخابات مرحله دوم تبریز در نظر گرفته شده است.

سعید برزگر در نشست شورای اداری شهرستان تبریز، در خصوص ستاد انتخابات شهرستان تبریز، اظهار داشت: ستاد انتخابات شهرستان با مشارکت همه دستگاه‌ها به خصوص آموزش و پرورش و اداره‌کل اوقاف و سازمان تبلیغات در حوزه ساماندهی مساجد و مدارس، انجام شد و همچنین از ظرفیت دیگر دستگاه‌ها نیز استفاده شد.

وی بیان کرد: در مرحله اول 715 شعبه اخذ رأی در مرکز حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر سامان داده شدند و با توجه به اینکه انتخابات اقلیت‌ها در این مرحله برگزار نخواهد شد یک شعبه حذف می‌شود و در مجموع 714 شعبه اخذ رأی برای انتخابات در مرحله دوم در نظر گرفته می‌شود.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار تبریز ادامه داد: از این تعداد 257 شعبه در مدارس و 416 شعبه در مدارس و 22 شعبه در سایر مراکز و دستگاه‌ها دولتی مستقر خواهند شد و 19 شعبه سیار نیز خواهیم داشت.

وی افزود: در حوزه ثابت شهری 617 شعبه و سیار 12 شعبه و ثابت روستایی 78 شعبه و سیار روستایی 7 شعبه مستقر خواهند شد که در مجموع 695 شعبه ثابت و 19 شعبه سیار برای برگزار انتخابات در مرحله دوم آماده می‌شوند.

برزگر با بیان اینکه با توجه به اهمیت مضاعف مرحله دوم کمیته ارزیابی ستاد انتخابات راه‌اندازی شده و نقاط ضعف و قدرت کمیته‌ها در داخل ستاد بررسی شد، گفت: افرادی که در مرحله اول در حوزه انتخابیه تبریز، اسکو و آذرشهر در رأی‌گیری کردند مجاز به  شرکت در انتخابات در این مرحله هستند و افراد رأی اولی که تا 10 اردیبهشت به سن مجاز شرکت در انتخابات رسیده‌اند و کسانی که در مرحله اول موفق به رأی دادن نشده‌اند می‌توانند در این حوزه انتخابیه شرکت کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار