6 پرواز به پرواز های فرودگاه بین المللی کرمانشاه افزوده شد
کد خبر: 746267
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/00388Z
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۲
مدیر کل فرودگاه بین المللی کرمانشاه:
مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه از اضافه شدن ۶ پرواز جدید در مسیر کرمانشاه به تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۶ پرواز هفتگی از طریق این فرودگاه انجام می شود
احسان شکری نیا

مدیرکل فرودگاه بین المللی کرمانشاه از اضافه شدن ۶ پرواز جدید در مسیر کرمانشاه به تهران خبر داد و گفت: در حال حاضر ۷۶ پرواز هفتگی از طریق این فرودگاه انجام می شود.

پیمان شرفایی اظهار داشت: در حال حاضر در مجموع ۷۶ پرواز هفتگی در فرودگاه بین المللی شهید اشرفی اصفهانی کرمانشاه انجام می شود.

وی با اشاره به افزوده شدن ۶ پرواز در مسیر تهران به کرمانشاه طی روزهای اخیر، افزود: این پروازها با افزوده شدن شرکتهای قشم ایر و نیز شرکت های کاسپین، ایران ایر، کیش ایر، آسمان و معراج صورت می پذیرد.

مدیر کل فرودگاه بین المللی کرمانشاه خاطر نشان کرد: با افزوده شدن این شرکت ها پروازهای مسیر کرمانشاه - تهران از تعداد ۴۰ پرواز در هفته به ۵۲ پرواز رسیده است.

شرفایی اظهار داشت: هم اکنون از فرودگاه کرمانشاه پروازهایی به مقصد تهران، مشهد، شیراز، عسلویه و استانبول انجام می شود.

مدیر کل فرودگاه بین المللی کرمانشاه در پایان با بیان اینکه امسال ۸۱۵ زائر در قالب ۷ کاروان از طریق این فرودگاه به سرزمین وحی مشرف شده اند، گفت: اعزام این زائران طی سه روز و توسط ۴ فروند هواپیما صورت گرفته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی