تعداد اردوهای جهادی سپاه کربلای مازندران افزایش یافت
کد خبر: 728021
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/0033OH
تاریخ انتشار: ۲۴ تير ۱۳۹۴ - ۰۹:۳۷
فرمانده سپاه کربلای مازندران:
فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به نقش اثرگذار اردوهای جهادی در بین دانشجویان و دانش آموزان، گفت: امسال تعداد اردوهای جهادی سپاه کربلای مازندران افزایش یافت.
سرتیپ دوم پاسدار محمد حسین بابایی در جلسه شورای اداری مازندران، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های سازنده در کشور توسط جوانان، اردوهای هجرت و جهادی دانشجویی بوده که مورد استقبال بسیاری از اقشار قرار گرفته است.

وی افزود: دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی بدون هیچ چشمداشتی در این اردوها شرکت می‌کنند که تاثیرات بسزایی در تعالی فکری آنان داشته است.

فرمانده سپاه کربلای مازندرا با اشاره به اینکه حضور دانشجویان در مناطق محروم استان در قالب اردوهای 15 روزه مصداق بارزی از محرومیت زدایی است، تصریح کرد: فعالیت این دانشجویان در اردوها در حوزه‌های عمرانی، بهداشت و درمان، آموزش، مباحث فرهنگی، مشاوره و محرومیت زدایی است.

بابایی با بیان اینکه دستگاه‌های اجرایی استان در تامین مصالح، اعتبارات و سرکشی از طرح‌های اردوی جهادی، قوت قلبی برای دانشجویان باشند، افزود: فرمانداران به بخشداران و دهیاران اطلاع رسانی تا همکاری مطلوبی بین آنان و دانشجویان باشد.

وی تاکید کرد: بخشداران به دهیاران اطلاع دهند تا حضور جوانان روستاها را در طرح‌های اردوهای جهادی به صورت مشارکتی ورود دهند.

فرمانده سپاه کربلای مازندران با اشاره به نقش اثرگذار جوانان در تعالی بخشی جامعه و توسعه استان، گفت: باید جوانان جامعه را باور عینی داشت و برای آینده آنان برنامه‌ریزی اصولی ترسیم کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی