تشکیل «ستاد سال» در رودان
کد خبر: 647919
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/002iYJ
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۵:۴۳
فرماندار رودان خبر داد
فرماندار رودان از تشکیل "ستاد سال" با دو کارگروه و کمیته تخصصی، فرهنگی و اقتصادی برای تحقق بخشیدن به شعار سال خبر داد.

غلامرضا نظرنژاد در دومین نشست شورای اداری این شهرستان که با حضور حجت‌الاسلام امیر الهی‌منش امام جمعه رودان برگزار شد، از تشکیل ستاد سال با دو کارگروه و کمیته تخصصی فرهنگی و اقتصادی خبر داد و گفت: تحقق بخشیدن به شعار سال، از مهم‌ترین اهداف دو کمیته و کارگروه تخصصی فرهنگی، اقتصادی زیر مجموعه این ستاد است.

 فرماندار رودان همچنین از تشکیل دو کمیته تخصصی زیرمجموعه این ستاد خبر داد و افزود: این کمیته‌ها با بهره‌گیری از نظرات کارشناسی شده ادارات فرهنگی، صاحب نظران اقتصادی، فرهنگی، تحقیقاتی و پژوهشی و ارائه راهکارها در حوزه‌های مختلف جامعه، این ستاد را در عینیت بخشیدن به شعار سال یاری و همکاری خواهد کرد.

 نظرنژاد با بیان اینکه کار و فعالیت این ستاد در زمینه تحقق بخشیدن به شعار و نامگذاری سال در شهرستان رودان است، افزود: زمینه فعالیت فرهنگی در رودان فراهم و مهیاست و می‌توان با عزم ملی و مدیریتی جهادی به شعار سال عینیت بخشید و به اهداف مورد نظر دست یافت.

 

رئیس شورای اداری رودان با خطاب قرار دادن اعضای شورای اداری و مدیران دستگاه‌های اجرای این شهرستان خاطرنشان کرد: در این راه ضروری است دستگاه‌های اجرایی به ویژه متولیان امر فرهنگی با برنامه‌ریزی و استفاده از امکانات و ظرفیت‌های دستگاه‌های متبوع با همکاری و همراهی با سایر دستگاه‌های مرتبط در جهت هم‌افزایی در راستای ارتقاء فرهنگ عمومی در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی تلاش کنند.

 فرماندار رودان در ادامه افزود: جوهره پیشرفت اقتصادی و بسیاری از موفقیت‌های حاصله در ابعاد مختلف، فرهنگسازی است.

 

وی اضافه کرد: توجه به تولید ملی و نه گفتن به کالاهای خارجی و ترویج فرهنگ تولید گرایی در جامعه رمز موفقیت و دستیابی به پیشرفت‌های اقتصادی است و این نیازمند فرهنگ‌سازی، مدیریت و کار جهادی است.

 

نظرنژاد با تاکید بر ایجاد نشاط اجتماعی در جامعه و غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان عنوان کرد: باید به صورت هدفمند و با استفاده از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و همراهی دستگاه‌های متولی در این حوزه برنامه‌های مدونی ارائه شود تا اوقات فراغت دانش‌آموزان و جوانان غنی و پربار شود.

 فرماندار رودان در بخش دیگری از سخنان خود به پیگیری و جذب اعتبارات تخصیصی طرح‌ها و پروژه‌های نیمه‌تمام پرداخت و تصریح کرد: ادارات و نهادهایی که دارای طرح و پروژه عمرانی نیمه تمام هستند در جهت پیگیری و جذب اعتبارات تخصیصی طرح‌ها و پروژه‌های نیمه تمام تلاش کنند و گزارش روند پیگیری‌ها را در نشست کمیته برنامه ریزی شهرستان که در آینده‌ای بسیار نزدیک برگزار خواهد شد، ارائه کنند.

 

اجرای برنامه‌های سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر، برنامه‌ریزی در راستای اجرای برنامه‌های سالگرد ارتحال امام راحل (ره) و صرفه‌جویی و بهینه‌سازی مصرف در ادارات و نهادها از دیگر مواردی بود که فرماندار رودان در این نشست به آن اشاره کرد و خواستار برنامه‌ریزی در این خصوص شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین