کد خبر: 1239325
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۴۰۳ - ۱۷:۴۴
مدافع ملی پوش پرسپولیس پس از خروج از باشگاه گفت: هرچیزی که دارم از باشگاه و هواداران است.

جوان آنلاین: کنعانی زادگان پس از خروج از باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: به خانه خود آمدم و هیچ خبری هم نبود.

به گزارش فارس، وی درباره اخباری که پیرامون اشتیاق او به افزایش مبلغ قراردادش بوده است، ادامه داد: این حرف‌ها درست نیست. من کلا با باشگاه یکسال قرارداد دارم و نمیدانم این حرف‌ها از کجا می‌آید. همیشه گفته ام اولین جایی که میروم پرسپولیس است و هرچیزی که دارم از هواداران و باشگاه پرسپولیس است و خوشحالم از اینکه کنار همه‌ی این‌ها هستم. قول هم می‌دهم امسال تیم قدرتمندی بسازیم تا بتوانیم دوباره قهرمان شویم.

مدافع سرخپوشان درباره جدایی سه بازیکن پرسپولیس از این تیم افزود: من فقط درباره خودم صحبت می‌کنم. هرکسی درباره خودش صحبت می‌کند. من هم امسال هم پارسال پیشنهاد داشتم. از کشور‌های عربی و تیم‌های دیگر هم پیشنهاد داشتم، ولی در این وضعیت نباید باشگاه را رها کرد و خداراشکر در کنار شما هستم.

کنعانی زادگان گفت: من می‌دانم که شنبه باید سر تمرین بروم که برای لیگ، تیم ملی، جام حذفی و جام نخبگان آماده شوم.

کنعانی زادگان درباره حواشی مشکلات خود با مدیر برنامه هایش گفت: یک سری اتفاق افتاده در قبل که اسم کسی را نمی‌آورم که بزرگ شود. ان شاالله که آن‌ها موفق شوند من به خاطر هواداران و باشگاه جانم را می‌گذارم و سرم را هم می‌دهم، چون همه چیزم را از آن‌ها دارم.

مدافع ملی پوش پرسپولیس درباره سرمربی جدید این تیم گفت: من نه دیداری با او داشتم و نه از نزدیک او را دیدم. نام بزرگ پرسپولیس بزرگ است و هرکس به این تیم می‌آید باید جانش را هم برای این تیم بدهد. خیلی بازیکنان بزرگ قبل و بعد ما می‌آیند و می‌روند، ولی این نام بزرگ پرسپولیس است که می‌ماند و من هم تا جایی که بتوانم در کنار این تیم می‌مانم.

وی در آخر گفت: از مدیریت باشگاه و آقای بادامکی و درویش تشکر می‌کنم و امیدوارم که امسال هم قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار