کد خبر: 1189170
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004zMA
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
رئیس سازمان بسیج مستضعفین، با اشاره به اینکه اهل سنت شهدای زیادی برای وحدت جهان اسلام تقدیم کردند، گفت: شهدا نمونه مجسم پاسداری از هویت ایران هستند، اما رسانه‌های غربی می‌خواهند این حقیقت را محو و جای جلاد و شهید را عوض کنند و خائنانی مانند پهلوی‌ها را به‌عنوان میهن پرست قلمداد کنند.

به گزارش خبرگزاری بسیج از کرمان، سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی در مراسم سالگرد شهادت شهید سید حمیدرضا هاشمی اظهار کرد: این مراسم در این مکان مقدس برای پاسداشت یاد و خاطره شهید سید حمیدرضا هاشمی برگزار شده است که نمونه مجسم و عینی وحدت و همدلی بین ملت بزرگ ایران و وحدت اهل تسنن و تشیع است که به عنوان یک امت واحد تلقی می‌شود.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: وقتی سخن از شهدای وحدت و امنیت است مفهومی که طی بیش از چهار دهه از زمان پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز در مقابل چشمان ما مجسم شد که در دوران تثبیت نظام و چه در دوران هشت سال دفاع مقدس که توطئه‌ها و فشار دشمن در قالب جنگ تحمیلی که با دفاع مقدس شکل گرفت. سردار سلیمانی افزود: بعد از دفاع مقدس دشمن فتنه‌های رنگارنگی را برای نظام طراحی و اجرا کرد تا این نظام را از پا درآورد. شهدای ۴۴ ساله انقلاب نهایت میهن‌دوستی را از خود نشان دادند، از وحدت و هویت ملی و از تمامیت ارضی ما دفاع و جان خود را فدا کردند.
سردار سلیمانی با اشاره به اینکه امروز نام ایران در دنیا پرآوازه است، گفت: مستقل‌ترین ملت در بین ملت‌های دنیا هستیم و نام جمهوری اسلامی ایران در دنیا می‌درخشد چراکه تحت تأثیر هیچ قدرتی در دنیا نیست. امریکا سردمدار یک تمدن شیطانی است و بشریت و غرب را به بن بست رسانده است. رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: این حسن شهرت ملت ایران در سایه خون شهدای وحدت و امنیت نظیر شهید هاشمی به دست آمده است؛ این شهید بزرگوار در سیستان‌وبلوچستان که مرکز وحدت معرفی شده جان خود را برای حفظ این وحدت فدا کرد. وی با اشاره به اینکه اهل سنت هم شهدای زیادی برای وحدت جهان اسلام تقدیم کردند، گفت: شهدا نمونه مجسم پاسداری از هویت ایران هستند، اما رسانه‌های غربی می‌خواهند این حقیقت را محو و جای جلاد و شهید را عوض کرده و خائنانی مانند پهلوی‌ها را به‌عنوان میهن پرست قلمداد کنند. در کردستان نزدیک به ۶ هزار شهید اهل سنت جان خود را برای حفظ کیان کشور و حفظ این وحدت فدا کردند و امروز نمونه مجسم پاسداری از میهن، شهدای گران‌قدر هستند. سلیمانی اضافه کرد: رسانه‌های بیگانه می‌خواهند بزرگ‌ترین خائن‌های تاریخ معاصر را به عنوان میهن‌پرست معرفی و جای جلاد و شهید را عوض کنند.
جوانان و نوجوانان جهادگران گام دوم انقلاب‌اند
سردار سلیمانی همچنین در اجتماع بزرگ دانش‌آموزی دختران مُلک سلیمانی در محل مصلای امام علی شهر کرمان اظهار کرد: شما دختران حاج قاسم جهادگران گام دوم هستید، مبارزانی که در گام دوم انقلاب اسلامی مبارزه‌تان با قدرت‌های بزرگ سلطه گر جهانی است، یک جهاد بزرگ از سوی نسل جوان به ویژه دختران انقلابی ملت بزرگ ایران در جریان است.
وی با اشاره به بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی که فرمودند جهاد ادامه دارد، گفت: جهادی که در دوران انقلاب اسلامی به ویژه دوران دفاع مقدس سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و رزمندگان کرمانی در مقابل دشمن متجاوز گر آغاز کردند، هنوز ادامه دارد. نوجوانان و جوانان گام دوم ادامه دهندگان این جهاد مقدس هستند، جهاد تحقق ایران قوی، جهاد ساختن ایران بزرگ، جهاد تحقق آرمان‌های بزرگ ملت ایران، جهاد آزادی مستضعفان جهان، جهاد رهایی بشریت گرفتار شده در بحران معنویت تمدن غرب است.
سردار سلیمانی اظهار کرد: ملت بزرگ ایران عزم خود را جزم کرده تا با تکیه بر قدرت جوانان و نوجوانان خود این مسیر را با اقتدار، افتخار و در سایه مقاومت این ملت بزرگ تداوم بخشد. وی با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب فرمودند شما در نزدیک قله قرار دارید، عنوان کرد: شما پیشرفت‌های ملت ایران را روزانه می‌بینید، ماهواره‌هایی که به فضا فرستاده می‌شود یا پیشرفت‌هایی که در علوم مختلف حاصل می‌شود تنها بخشی از این پیشرفت است. نظام سلطه و دشمنان در سال گذشته تلاش کردند که حرکت علمی اساتید، دانش‌آموزان و دانشجویان ما را مختل و برای خود فرصت ایجاد کنند، ما باید از همه فرصت‌ها استفاده کنیم و مکتب شهید سلیمانی را به‌عنوان مکتب مقاومت در جهت صلح و آزادی که برای رهایی جهان علیه استکبار جنگید و پیروزی‌ها را کسب کرد و جان شیرین خود را فدا کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار