کد خبر: 1189168
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004zM8
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۵
عاملان قتل پسر جوانی در نزدیکی کافی‌شاپی هنگام خوردن قهوه اعتراف کردند پس از قتل به یکی از شهر‌های شمالی ایران فرار کرده‌بودند.
آرمین بینا

شامگاه جمعه هفتم مهرماه، مسئولان بیمارستانی در یکی از خیابان‌های شرقی تهران به مأموران پلیس خبر دادند پسر جوان زخمی پس از انتقال به بیمارستان بر اثر شدت خونریزی فوت کرده‌است.
با اعلام این خبر، تیمی از مأموران پلیس به بیمارستان رفتند و در آنجا با جسد خونین و بی‌جان پسر جوانی به نام ارسلان روبه‌رو شدند که حکایت از آن داشت لحظاتی قبل در درگیری با دو پسر جوان دیگر در نزدیکی کافی‌شاپی زخمی و برای درمان به بیمارستان منتقل شده‌است.
همزمان با ادامه تحقیقات درباره این حادثه، قاضی محمد حسین‌زارعی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.
یکی از دوستان مقتول به تیم جنایی گفت: «همراه مقتول و نامزدش و یکی از دوستان مشترکمان برای خوردن قهوه تصمیم گرفتیم به کافی‌شاپی برویم. نزدیکی کافی‌شاپ خودرو را نگه داشتیم و ارسلان پیاده شد و به کافی‌شاپ رفت تا قهوه سفارش دهد. لحظاتی بعد وقتی برگشت دو پسر جوان نقابدار به او حمله کردند و با چاقو او را زدند.»
مأموران پلیس در ادامه با بررسی فیلم دوربین‌های مداربسته محل حادثه با کمک خانواده مقتول عاملان قتل را به نام‌های ستار و فرزین شناسایی کردند و تحت تعقیب قرار دادند. بررسی‌ها نشان داد عاملان قتل از مقتول کینه به دل داشتند و یک هفته قبل هم ارسلان را به شدت کتک زدند.
بازداشت
در حالی که تحقیقات برای دستگیری دو متهم فراری ادامه داشت، به کارآگاهان جنایی خبر رسید، عاملان قتل به کلانتری محل حادثه رفته و خودشان را تسلیم پلیس کرده‌اند.
بدین‌ترتیب دو متهم به پلیس آگاهی منتقل شدند و در بازجویی‌ها با اظهار پشیمانی به قتل ارسلان اعتراف کردند.
یکی از عاملان قتل گفت: «ما مقتول را می‌شناختیم و مشکلی با هم نداشتیم، اما مدتی قبل اختلاف پیدا کردیم و از آن روز به بعد او برای ما کری‌خوانی می‌کرد. ما چند باری با هم درگیر شده‌بودیم و حتی یک هفته قبل در حد مرگ او را کتک زدیم تا دست از کری‌خوانی بردارد، اما فایده‌ای نداشت و او همچنان برای ما رجز می‌خواند. شب حادثه مشروب خوردیم و مست بودیم که مقتول را نزدیکی کافی‌شاپی دیدیم و با او درگیر شدیم و چند ضربه چاقو به او زدیم و فرار کردیم.»
فرار به شمال
متهم ادامه داد: «پس از حادثه به خانه‌هایمان رفتیم و وسایلمان را برداشتیم و بیرون آمدیم، اما فکر نمی‌کردیم ارسلان فوت کرده‌باشد تا اینکه یک روز بعد در قهوه‌خانه‌ای متوجه شدیم او به قتل رسیده‌است. خیلی ترسیدیم و برای اینکه در دام مأموران پلیس گرفتار نشویم، به یکی از شهر‌های شمالی فرار و ویلایی را برای چند روز اجاره کردیم. در آنجا مخفی شدیم، اما عذاب وجدان به سراغمان آمد و تصمیم گرفتیم به تهران بیاییم و خودمان را به پلیس معرفی کنیم. عصر روز یک‌شنبه نهم مهرماه از شمال به تهران برگشتیم و به اداره پلیس رفتیم و خودمان را تسلیم کردیم.»
دو متهم در ادامه برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار