کد خبر: 1188561
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004zCL
تاریخ انتشار: ۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۲۳:۰۰
روزنامه سازندگی با عکس تمام‌صفحه از رسول‌خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی که برای کمک به سیل‌زدگان آستارا یخچالی را روی دوش دارد

روزنامه سازندگی با عکس تمام‌صفحه از رسول‌خادم قهرمان و رئیس اسبق فدراسیون کشتی که برای کمک به سیل‌زدگان آستارا یخچالی را روی دوش دارد، از تیتر «همیشه‌پهلوان» استفاده کرده است. رسول خادم قابل‌احترام است، اما رویکرد سازندگی قابل تأمل! اگر ادعا کنیم که سازندگی به خاطر واکنش‌های سیاسی خادم در سال گذشته، از این تصویر او یک «همیشه‌پهلوان» می‌سازد و اگر مثلاً همین یخچال با همین عکس از علیرضا دبیر منتشر می‌شد، احتمال قوی تیتر و عکس سازندگی «سیل ریاکاری» بود، ممکن است این را نهایت بدبینی بدانید. ولی خب سازندگی قبلاً در سیل امامزاده‌داوود همین تیتر «سیل ریاکاری» را برای بازدید برخی سیاسیون از آن سیل به‌کار برده بود! باز ممکن است بگویید سیاسی با ورزشی فرق دارد. بله! فرق دارد و آن حرکت سیاسیون هم قابل تأیید نبود، اما خوانش ذهن و قلب و نیت ریاکاران ساده نیست و فقط به‌کار تیتر زدن در تمجید همسویان و در نقد ناهمسویان می‌خورد.
به‌عنوان روزنامه‌نگار که با رویکرد کلی روزنامه سازندگی آشنا هستیم، انتظار داشتیم نویسندگان این روزنامه حسابی رطب‌ویابس ببافند که مثلاً اگر ایشان به آستارا نمی‌رفت، کس دیگری یا وسیله دیگری برای کمک به مردم نبود؟! یا آیا الان همه مشکلات مردم آستارا حل شد؟! یا آیا مشکل آن‌ها حمل یک یخچال بود؟! و از این قبیل که در موارد مشابه و در همان مورد سیل امامزاده داوود به نمونه‌هایی از آن پرداخته بودند.
کار ورزشکاران که به کمک محرومان و درماندگان می‌روند، حتی اگر با نیت خالصانه نباشد، برای تبلیغ نیکوکاری، خوب و شایسته است و باید از همان عکس‌هایی که خود آن‌ها یا همراهانشان منتشر می‌کنند برای تبلیغ و تمجید از آنان استفاده کرد، اما از همه ورزشکاران نه فقط آن‌ها که با نیات سیاسی ما همراه هستند، در آن صورت دیگر این‌ها پهلوان مردم نیستند، پهلوان شما هستند! باید مواظب بود که پهلوانان را دیگر خراب نکنیم. مثل بیشتر جا‌هایی که اسم سازندگی روی آن رفت و خرابه‌ای باقی ماند!

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار