کد خبر: 1187402
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۴

مدیر کل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد از رشد ۵۰‌درصدی خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان در پنج ماهه نخست سال جاری خبر داد.
حمزه‌علی کوهساری، مدیر کل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد با اشاره به رشد ۵۰‌درصدی خدمات مراکز نیکوکاری به نیازمندان اظهار کرد: در حال حاضر ۸ هزارو۶۰۰ مرکز نیکوکاری فعال در سراسر کشور به ارائه خدمات به نیازمندان می‌پردازند.
وی با اشاره به افزایش همکاری خیران با مراکز نیکوکاری اظهار کرد: مراکز نیکوکاری به عنوان مجموعه‌های خیر و احسان محله‌محور، مورد اعتماد مردم بوده و کمک‌های مردمی را در سریع‌ترین زمان به دست نیازمندان می‌رسانند.
مدیر کل هماهنگی شبکه‌های مردمی کمیته امداد اضافه کرد: مراکز نیکوکاری در سرفصل‌های اهدای جهیزیه، مسکن، بهداشت و درمان، اشتغال و معیشت به مددجویان جامعه هدف ارائه خدمت می‌کنند. کوهساری تأکید کرد: ۳۰‌درصد جامعه هدف مراکز نیکوکاری را مددجویان کمیته امداد و ۷۰‌درصد را نیازمندان خارج از حمایت کمیته امداد در سطح محلات تشکیل می‌دهند.
وی با بیان اینکه مردم و خیران در پنج ماهه نخست سال جاری ۶هزارو۷۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی به مراکز نیکوکاری داشته‌اند، عنوان کرد: این رقم نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۵۰‌درصدی را نشان می‌دهد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار