کد خبر: 1185775
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
امیررضا اولادی، یک جوان ۲۴ ساله شیرازی و عضو فعال بسیج بود که سال گذشته در اغتشاشات شیراز به شهادت رسید.

به گزارش جوان آنلاین به نقل از فارس،  زهرا اولادی، مادر شهید اولادی درباره فرزند شهیدش گفت: امیررضا متولد سال ۱۳۷۷ بود که تحصیلات خود را در رشته مکانیک خودرو در دانشگاه به اتمام رساند اما از آنجایی که به نظام جمهوری اسلامی و خون شهدا بسیار معتقد بود، با بسیج همکاری فعالی داشت تا اینکه در تاریخ ۳۱ شهریورماه سال ۱۴۰۱ توسط اغتشاشگران در شیراز به شهادت رسید. 

وی با بیان اینکه امیررضا ۱۴ سال در بسیج خدمت کرد،‌ اظهار داشت:‌ فرزند شهیدم حتی زمانی که به سن تکلیف نرسیده بود، اهتمام فراوانی به انجام واجبات اعم از نماز و روزه داشت و قرآن را به لحن بسیار زیبایی تلاوت می‌کرد. 

زهرا اولادی که خود معلم و استاد قرآن است، افزود: فرزند شهیدم سه ویژگی بسیار شاخص داشت که به نظر همین سه ویژگی موجب توفیق شهادت ایشان شد؛ یکی شوخ‌طبعی و گشاده‌رویی، دوم شجاعت و نترس بودنش و سوم اینکه هیچ دلبستگی به این دنیا نداشت. 

مادر شهید اولادی در ادامه سخنان خود با تأکید بر اینکه مسئله عفاف و حجاب برای خانواده‌های شهدا بسیار مهم است، ابراز امیدواری کرد که خداوند تمام جوانان این مرز و بوم را حفظ کرده و همه آن‌ها تبدیل به یاران امام زمان (عج) شوند. 

وی با بیان اینکه انقلاب و اسلام هنوز نیاز به ایثار و فداکاری دارد، افزود: خانواده شهدا غریب هستند اما شهدای امنیت بسیار غریب‌‌تر هستند که امیدواریم این غبار غربت از چهره خانواده‌های شهدا زدوده شود. 

عسکر اولادی، پدر شهید اولادی هم گفت: دشمن همواره در طول انقلاب اسلامی تلاش زیادی برای ایجاد تفرقه در میان ملت ایران کرده است و این قضیه را به خصوص در اغتشاشات سال گذشته مشاهده کردیم که دشمن سعی می‌کرد تا مردم را به جان هم بیندازد. 

وی با یادآوری اینکه فرزند شهیدم انس و الفت بسیاری با قرآن کریم داشت و همین مسئله را می‌‌توان موجب عاقبت‌بخیری ایشان دانست، گفت: دشمن همواره برای ما برنامه‌ریزی می‌کند و قطعاً نقشه‌های آنان تمام نمی‌شود و باز هم هزینه می‌کنند تا بتوانند نقشه‌های خود را علیه ملت ایران انجام دهند و این مسئله نیاز به هوشیاری مردم دارد.

اراذل و اوباش از بیرون تغذیه می‌شوند 

عسکر اولادی در ادامه با بیان اینکه منِ ناقابل یک هدیه به رهبر عزیزمان تقدیم کردم، گفت: اراذل و اوباش از بیرون تغذیه می‌شوند و هدف آنان هم نظام و جمهوری اسلامی است اما باید بدانند با این بی بند و باری نمی‌توانند در برابر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کنند. 

شهید امیررضا اولادی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ در جریان اغتشاشات در شیراز به شهادت رسید.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار