کد خبر: 1147528
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004oWW
تاریخ انتشار: ۰۳ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۳:۴۹
نماینده مجلس شورای اسلامی:
بابایی کارنامی گفت: تمام کسانی که آینده ایران را می‌سازند حتماً برای آشنایی با آرمان شهدا و رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس در اردو‌های راهیان نور شرکت کنند.

به گزارش جوان آنلاین، «علی بابایی کارنامی» نماینده مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دفاع‌پرس، با اشاره به برگزاری اردو‌های راهیان نور و تاثیرات تربیتی آن برای نسل جوان، اظهار داشت: حضور جوانان در اردو‌های راهیان نور قطعاً تاثیرات تربیتی بسزایی برای جوانان و نوجوانان دارد، بالاخره ما باید بدانیم در کدام کشور و با کدام آرمان زندگی می‌کنیم.

بابایی کارنامی خاطرنشان کرد: متأسفانه به دلیل ضعف نهاد‌های فرهنگی نسل امروز خیلی با گفتمان اصیل انقلاب اسلامی آشنایی ندارد، متأسفانه فرزندان ما رها شده‌اند و گسست نسلی بین آنان با نسل اول انقلاب وجود دارد. در چنین شرایطی اردو‌های راهیان نور، راهپیمایی اربعین، حضور در مکان‌های مقدس و برنامه‌هایی که شأنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را اثبات می‌کند می‌تواند راهگشا باشد.

نماینده مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امروز راهیان نور در مدارس غیر دولتی کمرنگ است که این مسئله خوب نیست، زیرا بیش از ۳۰ درصد مدارس ما غیر دولتی هستند که باید از ظرفیت بسیار عظیم و فرصت طلایی راهیان نور نهایت بهره را ببرند.

وی افزود: تمام کسانی که آینده ایران را می‌سازند حتماً برای آشنایی با آرمان شهدا و رشادت‌های رزمندگان دفاع مقدس در اردو‌های راهیان نور شرکت کنند و تمام هزینه‌ها و برنامه‌ریزی‌های آن باید با دقت بالا صورت بگیرد، راهیان نور بسیار فراتر از آن چیزی است که ما به عنوان یک اردوی تفریحی در نظر داریم.

بابایی کارنامی تأکید کرد: بسیج و آموزش و پرورش باید به گونه‌ای هماهنگی‌های لازم را درنظر بگیرند که همه مردم ایران از ظرفیت بینظیر راهیان نور استفاده کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار