کد خبر: 1136597
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004lgD
تاریخ انتشار: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۲:۵۵
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی از تعیین تکلیف دارایی‌های آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی در هیئت عالی مولد سازی خبر داد.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی، با اشاره به مزایای مصوبه «مولدسازی دارای دولت» گفت: مصوبه «مولدسازی دارایی دولت» در جلسه سران قوا تصویب و به تایید رسیده است. همچنین آیین نامه اجرای این موضوع توسط هیئت عالی مولدسازی مصوب و در حال اجرا است.

جعفر قادری تاکید کرد: هیئت عالی مولد سازی دارایی‌های دولت در این بخش تاکنون چندین جلسه نیز برگزار کرده و درباره برخی از دارایی‌های مربوط به آموزش و پرورش و جهاد کشاورزی تعیین تکلیف شده است.

قادری ادامه داد: به واقع مولد سازی دارایی‌های دولت موضوعی است که ما چند سال در مجلس منتظر آن بودیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه کشور سال گذشته بخشی از کسری منابع خود را از طریق مولدسازی دارایی‌ها تامین می‌کرد، گفت: امسال هم حدود ۱۰۸ هزار میلیارد تومان منابع در زمینه مولدسازی دارایی‌ها پیش‌بینی شده است که به نظر می‌رسد امکان تحقق آن وجود دارد.

قادری ادامه داد: البته ما باید روی این مبحث هم تاکید داشته باشیم تا منابع حاصل از مولدسازی دارایی‌های هر استان در همان استان هزینه شود چرا که اگر این منابع به استان‌ها باز نگردد ایجاد انگیزه نخواهد کرد تا خود دستگاه‌ها دنبال کار بروند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار