کد خبر: 1130517
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱
رسانه‌های رژیم صهیونیستی گزارش کردند که دستکم شش مسجد در انگلیس در سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، مجلس بزرگداشت برپا کردند.

رسانه‌های رژیم موقت صهیونیستی روز شنبه گزارش کردند که دستکم ۶ مسجد در انگلیس در سالگرد شهادت قاسم سلیمانی، مجالس بزرگداشت برپا کردند.

روزنامه «جروزالم پست» به نقل از وبگاه «جوئیش کرانیکل» نوشت، در برخی مساجد مراسم ویژه‌ای با حضور مسلمانان از جمله دانش آموزان در تجلیل از قاسم سلیمانی برگزار شد. این مساجد در شهر‌های «لندن»، «لوتون»، «بیرمنگام» و «منچستر» بودند که این مراسم را برگزار کردند.

سه سال پیش، آمریکا در اقدامی تروریستی سردار قاسم سلیمانی را در حالی که به دعوت رسمی نخست وزیر وقت به عراق سفر کرده بود پس از خروج از فرودگاه، طی عملیاتی ترور کرد. ایران با تروریستی دانستن این عملیات آمریکایی‌ها، تاکید دارد که انتقام این جنایت آمریکایی‌ها را خواهد گرفت.

به تازگی، «تامیر هایمان» رئیس رکن سابق اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی فاش کرد که تل آویو، آمریکا را متقاعد کرده بود که سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده فقید سپاه قدس «تهدیدی فوری» برای نظامیان آمریکایی به شمار می‌آمده است.

تامیر هایمان گفت: «پس از آنکه گروه‌های نظامی سلیمانی به شکست داعش کمک کردند، آمریکا بر سر راه او ایستاده بود، چون می‌خواست خاورمیانه را کنترل کند بنابراین، تمرکز وی از داعش به حضور آمریکا در منطقه تغییر کرد.»

رئیس سابق رکن اطلاعات ارتش رژیم صهیونیستی در ادامه مصاحبه خود اذعان کرد که سردار سلیمانی «بی نظیر» بوده و توانایی گسترده‌ای در فرماندهی و رهبری داشته است.

تامیر هایمان اضافه کرد: «وی می‌توانست بر روی تپه‌ای در سوریه بایستد و به نیرو‌های خود اشاره کند که چگونه راهبردی را که چند ساعت پیش طراحی و تایید آن را از رهبری ایران گرفته، به پیش ببرد.»

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار