هشدار حمد بن جاسم به صهیونیست‌ها: انتفاضه جدید قویتر است
کد خبر: 1120443
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004hTf
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۸:۳۶
حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر ضمن محکوم نمودن تجاوزات رژیم صهیونیستی علیه ملت فلسطین، به اشغالگران درباره وقوع انتفاضه جدید که بسیار قویتر از انتفاضه‌های قبلی خواهد بود، هشدار داد.

حمد بن جاسم نخست وزیر سابق قطر حملات جدید رژیم صهیونیستی علیه فلسطینی‌ها و مقدسات آن‌ها را به شدت محکوم کرد.

وی ضمن هشدار به صهیونیست‌ها تاکید کرد: آن‌ها باید بدانند که انتفاضه جدید قوی‌تر از انتفاضه‌های قبلی در ۲۰ سال گذشته خواهد بود.

وی افزود: آنچه در سرزمین‌های اشغالی فلسطین با قتل عام خونسردانه فلسطینی‌ها، تخریب منازل و اموال آن‌ها توسط اشغالگران رخ می‌دهد و هیچ گونه واکنش، محکومیت یا اعتراضی حداقل از سوی پایتخت‌های عربی در پی نداشته است و جهان بین المللی نیز واکنشی به آن نشان نمی‌دهد، به من ثابت می‌کند که آنچه اسرائیل انجام می‌دهد خارج از دایره مجازات و انتقاد است.

وی تاکید کرد: در میان سکوت بین‌المللی، تجاوزات اسرائیل علیه مردم فلسطین افزایش می‌یابد و این همان چیزی است که آن‌ها را به ادامه سیاست‌های ظالمانه و خونریزی بیشتر تشویق می‌کند، چون اشغالگران از این مساله اطمینان پیدا کرده اند که از مجازات و پاسخگویی به اقدامات خود مصون هستند. در میان ناتوانی کامل جهان عرب (در مساله فلسطین) شاهد افزایش شمار شهرک نشینان در اراضی اشغالی ۱۹۶۷ هستیم، این یک واقعیت دردناک است که فلسطینی‌ها در این شرایط هیچ روزنه‌ای از امید را پیش روی خود نمی‌بینند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار