مادر طارمی: دوست دارم مهدی به امریکا و انگلیس گل بزند و تقدیم شهدای شاهچراغ کند
کد خبر: 1116826
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gXK
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۴۰۱ - ۲۲:۳۰
در ادامه اظهارنظر‌های بازیکنان تیم ملی در برابر سؤال‌های حاشیه‌ساز خبرنگاران رسانه‌های خارجی، دیروز مهدی طارمی هم مثل علیرضا جهانبخش، بیرانوند و انصاریفرد پاسخ محکمی به رسانه‌ها داد.
فریدون حسن

در ادامه اظهارنظر‌های بازیکنان تیم ملی در برابر سؤال‌های حاشیه‌ساز خبرنگاران رسانه‌های خارجی، دیروز مهدی طارمی هم مثل علیرضا جهانبخش، بیرانوند و انصاریفرد پاسخ محکمی به رسانه‌ها داد.
گلزن اول تیم ملی ایران ابتدا به تمام خانواده‌های ایرانی که طی حوادث اخیر داغ دیدند، تسلیت گفت و ادامه داد: «ما اینجا حضور داریم که بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و این برای ما بالاترین اتفاق است. اگر بتوانیم این خواسته را رقم بزنیم، خیلی خوب است. این را باید بگویم که ما مثل سایر اقشار جامعه یکسری وظایف داریم و باید کارمان را انجام دهیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم به دستاوردی که مدنظر داریم، برسیم و اکنون تمام تمرکزمان را روی این موضوع گذاشته‌ایم.» طارمی در پاسخ به این سؤال که آیا در جام جهانی گلزنی خواهی کرد یا خیر گفت: «من در پست فوروارد بازی می‌کنم و شغلم این است که گل بزنم. تا جایی که بتوانم برای تیم بازی می‌کنم و تمام توانم را می‌گذارم، اما نمی‌دانم چه اتفاقی می‌افتد، ولی قطعاً تمام تلاشم را خواهم کرد تا برای تیم ملی مؤثر باشم.»
مهاجم تیم ملی ایران در پاسخ به این سؤال که هری کین، بازیکن بهتری است یا مهدی طارمی گفت: «نمی‌توانم بگویم کدام بازیکن بهتر است. باید ببینید چه بازیکنی در چه تیمی قرار دارد و شرایط تیم چیست، اما تیم ما یک تیم متحد است و وقتی شما بازیکن بزرگ داشته باشی، اما تیم نداشته باشی، نمی‌توانی نتیجه بگیری.»
طارمی در پاسخ به این سؤال که آیا احساس راحتی داری وقتی مداوم در پرتغال درباره پنالتی‌های تو صحبت می‌شود، گفت: «از زمانی که وی‌ای‌آر آمده است چند تا از پنالتی‌ها را داوران روی من گرفته و چند تا را نگرفته‌اند. شاید از ۲۰ صحنه ۱۹ صحنه پنالتی بوده و قطعاً یکسری اتفاقات افتاده است که داوران پنالتی گرفته‌اند. از موقعی که وی‌ای‌آر امده همه چیز مشخص است و این پنالتی‌ها تصمیم من نبوده و تصمیم داوران بوده است.»
گل‌های مهدی تقدیم شهدای شاهچراغ
فوتبال ایران حال و هوای خاص خودش را دارد. همه می‌دانیم دعای یک ملت پشت تیم ملی است و در این میان دعای مادرانی که فرزندان‌شان افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را دارند، بیشتر از همه.
مادر طارمی گلزن اول ایران می‌گوید: «امیدوارم مهدی به انگلیس و امریکا گل بزند و دوست دارم این گل‌هایش را به شهدای شاهچراغ هدیه کند. قبل از بعضی بازی‌ها باهم صحبت می‌کنیم و مهدی از من می‌خواهد برایش دعا کنم.» مادر گلزن اول ایران نگرانی‌های خاص خودش را هم دارد، وقتی که می‌گوید: «فوتبال مهدی را به خاطر استرسی که به من دست می‌دهد، نگاه نمی‌کنم؛ هم به خاطر صدماتی که ممکن است به او وارد شود و هم برای گل زدن یا نزدن.»

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار