بسیج دانشجویی دانشگاه تهران: مزدوران رسانه‌ای امنیت مردم را نشانه گرفته‌اند
کد خبر: 1116438
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004gR4
تاریخ انتشار: ۲۷ آبان ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۲
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران عنوان کرد: مزدوران رسانه‌ای وطن‌فروش که از بیت‌المال مردم ارتزاق کرده‌اند همصدا با داعشی‌هایی که با آلت قتاله به جنگ مردم بی‌گناه در خیابان آمده‌اند، امنیت مردم را نشانه گرفته‌اند.
بسیج دانشجویی دانشگاه تهران نسبت به حوادث تروریستی اخیر واکنش نشان داد و تأکید کرد: دشمنان قسم‌خورده‌ ملت ایران، سال‌هاست دستاویزی جز دروغ برای پیش‌برد اهداف پست و رذیل‌شان ندارند، با این حال مماشات با نمایندگان این جریان آشوب‌گر نتیجه‌ای جز به خطر افتادن جان مردم ندارد.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران عنوان کرد: از جنگ رسانه‌ای نابرابر که موتور محرکه‌اش جماعتی وطن‌فروش و خائن داخلی که سال‌های متمادی از بیت‌المال مردم ارتزاق کرده‌اند و حال با وقاحت تمام آب در آسیاب دشمن می‌ریزند تا داعشی‌هایی که با آلت قتاله به جنگ مردم بی‌گناه در خیابان آمده‌اند، امنیت مردم را نشانه گرفته‌اند.

بسیج دانشجویی دانشگاه تهران افزوده است: دشمنان، حملات تروریستی را خودشان به عهده می‌گیرند، اما افرادی ساده‌لوحانه در داخل، گوش به فرمانِ قاتلین کودکان ایرانی با آن‌ها هم‌صدا می‌شوند و حقیقت را انکار می‌کنند. به راستی چطور می‌خواهید پاسخ خون پاک آن پسر بچه ده ساله را بدهید؟  این همصدایی عاقبتی جز حملات هر روزه علیه مردم بی‌گناه ندارد، این افراد باید پاسخگوی رفتار خود باشند و هرگونه مماشاتی دیگر توجیه‌پذیر نیست.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار