نیشگون
کد خبر: 1107309
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004e3p
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰
فریدون حسن
چهره هفته
استاد کی‌روش
درسته ما خیلی به مهدی تاج عیب و ایراد گرفتیم، اما انصافاً انتخاب کی‌روش برای مهار بازیکن‌های تیم ملی یه انتخاب درست و حسابی بود که فقط از عهده یکی مثل مهدی تاج بر میومد. استاد کی‌روش با روش‌های خاص خودش حسابی هوش و حواس بازیکنا رو جمع کرد و بهشون فهموند که دوران گردن‌کشی برای اسکوچیچ تموم شده و اگه قراره به جای فوتبال حواسشون جای دیگه باشه اون وقت باید قید تیم ملی رو بزنن و جام‌جهانی رو هم از خونه‌هاشون تماشا کنن. 
 محمد نوری میگه: داور باید برخورد بهتری با ساپینتو می‌کرد
ما میگیم: جناب نوری حالت خوبه؟ ببخشید اگه شما از نوع برخورد سرمربی تیمتون ترسیدین، دلیل نمیشه داور هم بترسه بعدشم ساپینتو فکر کرده اینجا اگه عربده‌کشی کنه کسی نمیتونه بهش حرف بزنه اتفاقاً اینجا تقصیر شما و امثال شماست که از اول برای این وحشی بازی‌هاش قند ته دلتون آب شد و جلوش رو نگرفتید حالا هم توقع دارید کل فوتبال ایران جلوی این مردک پرتغالی خم بشن!
-------------------------------------------------
 جواد نکونام میگه: در باشگاه فولاد کسی نیست اعتراض کنه
ما میگیم: نفرمایید آقا جواد، اصلاً چرا باشگاه شما یه سری آدم دم دستتون روی نیمکت فولاد دارید که معطل اشارتون هستن برای ریختن تو زمین، از مهدی هاشمی نسب بگیر تا حسین کعبی. شما نیازی به اعتراض باشگاه نداری بچه‌های نیمکت خودشون از پس همه چی بر میان. حالا اگه این روش زیاد جواب نمیده تقصیر باشگاه نیست شما باید روش اعتراضتون رو عوض کنین. 
-------------------------------------------------
 محسن کاوه میگه: بعضیا عمداً نتایج کشتی رو ضعیف جلوه میدن
 ما میگیم: آقا محسن عزیز درسته که آدم مریض و مغرض زیاده، اما به هرحال نباید از حق بگذری که اونجوری هم که توقع داشتیم تو صربستان نتیجه نگرفتیم. حالا اگه بعضیا از عمد ضعف‌ها رو بزرگنمایی میکنن این دیگه وظیفه امثال شماست که اجازه ندید ضعف‌ها بیشتر از این خودش رو نشون بده، با حرف زدن و شاخ و شونه کشیدن هم کار درست نمیشه باید اساسی کار کرد. 
-------------------------------------------------
 محمدرضا اسلامی میگه: آینده خوبی برای لیگ بسکتبال نمی‌بینم
 ما میگیم: بله شما درست می‌فرمایید البته ما هم اگه تیممون بازی اول لیگ رو می‌باخت تقریباً برای توجیه باخت همین رو می‌گفتیم. یادش بخیر یه زمانی علی پروین می‌گفت بازنده بهانه جو میشه حالا داستان سرمربی بسکتبال مس کرمان هم همینه داداش باختی دیگه به آینده بسکتبال و وضعیت مالی تیم‌ها و... چیکار داری باختی دیگه چرا نمی‌خوای قبول کنی.
 
مدیر هفته
یه نگاه به دور و برت بنداز!
توی این چند هفته کریمی خوب نشون داد که مدیر قابلی هست در بهم ریختن اوضاع و ماهی از آب گل آلود گرفتن. روز به روز هم که به تعداد فالورهاش اضافه میشه. کریمی که این روز‌ها فکر میکنه یه تنه لیدر اغتشاشات ایرانه به این فکر نمیکنه که همزمان داره هم خودش رو دریبل می‌زنه هم مردم رو هم کشورش رو هرچند که بعیده این چند خط به گوشش بره، اما بد نیست یه نگاهی به دوروبرش بندازه ببینه به اسم مردم کیا دارن ازش سوء‌استفاده می‌کنن.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار