باید برای اغتشاشاگران مجازات‌های بازدارنده در نظر گرفته شود
کد خبر: 1106540
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004drQ
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۳
عضو فراکسیون روحانیت مجلس:
حجت‌الاسلام حسن سبزی با اشاره به اینکه در اغتشاشات اخیر شاهد آسیب‌زدن به اموال عمومی و کشتن افراد بیگناه بودیم تاکید کرد: باید برای اغتشاشاگران مجازات‌های بازدارنده در نظر گرفته شود و قوانین لازم برای در این زمینه به تصویب برسد.

حجت‌الاسلام حسن سبزی عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، با اشاره به اغتشاشات روزهای اخیر گفت: ما در این اغتشاشات شاهد آسیب زدن اغتشاشگران به اموال عمومی مردم و همین طور کشتن افراد بی‌گناه توسط آنها بودیم.

وی افزود: در این ایام دیدیم که پرسنل فرماندهی کل انتظامی صادقانه به وظیفه خود عمل می‌کردند اما مورد تهاجم اغتشاشگران قرار گرفتند و تعدادی از پرسنل فراجا توسط اغتشاشگران به شهادت رسیدند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: در هیچ جای دنیا این‌گونه نیست که معترضین دست به تخریب اموال عمومی و کشتن افراد و از جمله پرسنل پلیس بزنند. در کشورهای دیگر مجازات‌های سنگینی برای معترضین و کسانی که به تخریب اموال عمومی دست بزنند در نظر گرفته می‌شود.

سبزی خاطرنشان کرد: ما در این ایام شاهد بودیم که پرسنل پلیس ضمن انجام صادقانه وظایف خود با اخلاق‌مداری نسبت به افراد برخورد می‌کرد اما اغتشاشگران دست به جنایاتی از جمله به شهادت رساندن ماموران فراجا زدند.

وی افزود: باید مجازات‌هایی که برای اغتشاشگران در نظر گرفته می‌شود سنگین و بازدارنده باشد، و آنها بدانند که هزینه اغتشاش تا چه اندازه برایشان بالاست و دوباره دست به این کار نزنند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: تخریب اموال عمومی از جمله آتش زدن اتوبوس‌ها و ... جنایاتی است که اغتشاشگران مرتکب شدند و باید هزینه آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم پرداخت کنند.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار