افزایش استفاده سارقان از سلاح/ دستگیری ۱۴ متهم فراری و ۸۲۲ سارق
کد خبر: 1102911
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cut
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۹
سردار رحیمی مطرح کرد
رئیس پلیس پایتخت از افزایش استفاده سارقان از سلاح‌ها به ویژه سلاح گرم خبر داد و گفت: در این مرحله از طرح رد ۱۴ متهم فراری دستگیر شدند.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی، صبح سه شنبه در طرح «رعد ۵۹» در جمع خبرنگاران، افزود: در این مرحله از طرح رعد ۲۹۰ حکم به اجرا گذاشته و ۸۲۲ نفر از سارقان، زورگیران، اراذل و اوباش و سارقین مسلح دستگیر شدند.

وی با اشاره به اینکه اکثر متهمانی که در این دوره از طرح رعد دستگیر شده اند دارای سابقه هستند و به زندان رفته بودند، گفت: ۲۵ گروه که به صورت باندی اقدام به زورگیری و سرقت می‌کردند در این مرحله از طرح رعد شناسایی و منهدم شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت ادامه داد: ۶۱ خودرو و موتور سیکلت سرقتی در ۵۹ نهمین. طرح رعد پلیس پیشگیری کشف شد و هزار و ۴۵ فقره سرقت کشف و اموال مردم نزد پلیس به امانت نگهداری شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه هزار و ۸۴۹ فقره اموال مسروقه در ۵۹ نهمین طرح رعد پلیس پیشگیری کشف شد، گفت: ارزش اموال مسروقه کشف شده در این مرحله از طرح رعد ۴۳ میلیارد تومان است.

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۱۴ نفر از محکومان فراری در این مرحله از طرح رعد خبر داد و افزود: ۲۹ درصد از سارقین دستگیر شده در این مرحله از طرح رعد سارقین قطعات خودرو و ۱۹ درصد سارقین اماکن خصوصی بوده اند.

وی تاکید کرد: ۲۰ درصد از سارقین، سارقین معابر، ۷ درصد قاپ زن و موبایل قاپ، ۷ سارقان منزل و ویلا و ۱۹ درصد سارقان وسایل نقلیه و کش رو زن بودند.

سردار رحیمی افزود: در ۵۹ نهمین طرح رعد تعداد ۶۸ پاتوق سارقین، ۱۹ پاتوق مالخران، ۵ پاتوق سارقین و اوباش، ۶۷ پاتوق فروشندگان مواد مخدر و ۱۲ پاتوق اوباش سطح یک و دو منهدم شدند.

رئیس پلیس پایتخت در پایان با بیان اینکه متأسفانه استفاده از سلاح در بین سارقان افزایش یافته است، گفت: ۱۰ قبضه سلاح جنگی و ۸۴ قبضه سلاح سرد در این مرحله از طرح رعد کشف شد.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار