جلوگیری از کلاه‌برداری ۲۲ میلیارد تومانی در شهرداری منطقه ۹ با افشای سند جعلی ملک پارک کوکب
کد خبر: 1100889
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004cOH
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
شهردار منطقه ۹ گفت: شخصی با هویت معین با جعل سند مالکیت ملک معروف به پارک کوکب در محدوده مهرآباد جنوبی، اقدام به طرح دعوی مطالبه قیمت زمین مذکور می‌کند و در دادگاه بدوی منجر به محکومیت شهرداری تهران به پرداخت مبلغ حدوداً ۲۲ میلیارد تومان شده بود!
  •  

سید محمدرحیم مرتضوی اظهار کرد: شخصی با هویت معین با جعل سند مالکیت ملک معروف به پارک کوکب در محدوده مهرآباد جنوبی، اقدام به طرح دعوی مطالبه قیمت زمین مذکور می‌کند و در دادگاه بدوی منجر به محکومیت شهرداری تهران به پرداخت مبلغ حدوداً 22 میلیارد تومان می‌شود.

مرتضوی با اشاره به دفاعیات مستدل و مستند کارشناسان حقوقی شهرداری منطقه 9 در مراجع قضایی اضافه کرد: پس از احراز جعلی بودن اسناد و با طرح دعوی در مراجع کیفری  و قطعیت رای و نقض دادنامه بدوی در دادگاه تجدیدنظر استان تهران، موجبات احقاق حق عمومی و جلوگیری از تضییع منافع شهرداری تهران فراهم شد.

شهردار منطقه 9 با تأکید بر اراده مدیریت شهری در دفاع از منافع عمومی تصریح کرد: ضمن همکاری با مراجع قضایی و نهادهای نظارتی در تأمین منافع عمومی، در راستای تأمین حقوق عامه با جدیت و حساسیت و هوشمندی مانع از هرگونه تضییع منافع شهروندان خواهیم شد.

منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار