چهار سال در اوج قهرمانی ماندم/ رکورد جدیدم را از تمرینات سخت دارم
کد خبر: 1094737
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004an3
تاریخ انتشار: ۰۶ تير ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۸
فرزانه فصیحی:
رکورددار جدید ملی ایران در دوی ۱۰۰ متر ضمن ابراز خرسندی از در اختیارگرفتن این رکورد گفت: در سال‌هایی که خیلی از ورزشکاران به خاطر کرونا ورزش را رها کردند من در اوج قهرمانی ماندم.
 فرزانه فصیحی رکورددار دو ۶۰ متر ایران بود که در بورسا ترکیه موفق شد با ثبت رکورد ۱۱ ثانیه و ۴۴ صدم ثانیه ضمن کسب عنوان قهرمانی دوی ۱۰۰ متر مسابقات «ترکیش چمپیونشیپ» رکورد ۸ ساله این ماده در ایران را یک صدم ثانیه ارتقا دهد.

رکورد ملی این ماده از سال ۸۳ با زمان ۱۱:۴۵ در اختیار مریم طوسی بود، اما فرزانه فصیحی در مسابقات بین المللی ترکیه این حد نصاب ملی را شکست و خود رکورددار جدید ملی ایران در دوی ۱۰۰ متر شد.

این ملی پوش دوومیدانی ایران در گفتگو با خبرنگار مهر در مورد این موفقیتش گفت: زحمت زیادی برای این موفقیت متحمل شدم. به همین دلیل بابت دستیابی به آن خیلی خوشحالم و خداوند را هم شکر می‌کنم که از تمرینات سخت و فشرده به نتیجه رسیدم.

وی با اشاره به تمرینات فشرده و مستمری که طی سال‌های گذشته و در دوره کرونا داشته است، خاطرنشان کرد: در سال‌هایی که خیلی از ورزشکاران به خاطر کرونا حتی ورزش خود را هم کنار گذاشتند من سخت تمرین داشتم و نزدیک ۴ سال در اوج قهرمانی ماندم. طی این مدت بهترین اتفاقات و رکور‌ها را ثبت کردم و بابت آن خیلی هم خوشحالم.

رکورددار جدید ملی ایران در دوی ۱۰۰ متر با تاکید بر اینکه این مدت برایش خیلی سخت گذشته است، تصریح کرد: همه همیشه خنده‌ها و اشک‌های شوق ما بعد از رکورد‌ها را می‌بینند، اما واقعیت این است که تمرینات پرفشار و پر از درد و سختی را پشت سر می‌گذاریم. روز‌هایی هستند که حتی نمی‌خواهیم از روی تخت بلند شویم، اما چاره‌ای نیست جز اینکه بلند شویم و به تمرینات طاقت فرسا ادامه دهیم.

فصیحی تاکید کرد: همه این سختی‌ها را برای دستیابی به اهدافم تحمل می‌کنم که بالاخره یکی از آن‌ها رقم خورد. خوشحالم در تمام طول این مسیر کسی مثل همسرم بود که از من حمایت کند و این برای من یک دنیا ارزش دارد؛ او که پا به پای من و حتی بیشتر از من دوید
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار