افت شاخص ادامه‌دار شد
کد خبر: 1094541
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ajt
تاریخ انتشار: ۰۵ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۳

شاخص بورس تهران سقوط قیمتی روز گذشته را ادامه داد و امروز نیز با افت بیش از ۱۸ هزار و ۹۹۵ به رقم یک میلیون و ۵۰۱ هزار واحد رسید.
به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۸۹۹۵ واحد افت به یک میلیون و ۵۰۱ هزار و ۳۴۰ واحد و ارزش روز بازار به ۵ هزار و ۹۳۱ هزار میلیارد تومان رسید.
شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۴۶۱۳ واحد کاهش به ۳۶۴ هزار و ۶۳۲ واحد رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۴۹۷۶ واحد افت به ۴۱۷ هزار و ۶۸۳ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۳۰۳۹ واحد کاهش به ۲۵۵ هزار و ۱۲۵ واحد رسید.
شاخص آزاد شناور با ۲۴۳۰۷ واحد افت به یک میلیون و ۸۹۸ هزار و ۳۲۳ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۱۶۵۵۵ واحد کاهش به یک میلیون و ۱۳۵ هزار و ۶۱۲ واحد و شاخص بازار دوم با ۳۰۰۳۳ واحد کاهش به رقم ۲ میلیون و ۹۱۲ هزار و ۱۰۰ واحد رسید.
نماد فملی، فولاد، وبملت، شستا، وامید، فارس، وغدیر بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس ایران داشت و وساپا، شیران بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۳۶.۹۳ افت رشد به رقم ۲۰ هزار و ۳۴۷ واحد رسید.
معامله‌گران فرابورس تعداد ۲ میلیارد و ۹۶۱ میلیون برگ سهم در قالب ۱۹۱ هزار و ۱۸۴ فقره به ارزش ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان با مجموع اوراق بدهی دولت داد و ستد کردند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار