حل مشکلات سیستان و بلوچستان نیازمند مشارکت همگانی است
کد خبر: 1092717
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004aGT
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
سرلشکر صفوی :
سرلشکر صفوی گفت: دولت، چون به تنهایی نمی‌تواند مشکلات سیستان و بلوچستان را حل کند به همین جهت سپاه هم به کمک آمده، اما خیریه‌های سراسر کشور هم باید به کمک بیایند.
 سردار سرلشکر «سیدیحیی صفوی» رئیس هیأت امنای مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا در جلسه هیأت امنای این مؤسسه در زاهدان با بیان اینکه پیوند فقر، جهل و بیماری موجب فروپاشی خانواده‌ها می‌شود به اقدامات و برنامه‌های مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا در زاهدان اشاره کرد و اظهار داشت: این امدادگران عاشورا ما را دور هم در سراسر کشور جمع کرده به نحوی که در تمامی استان‌ها یک شعبه از این خیریه را تأسیس کرده‌ایم؛ کاری که با عشق، دلی و اعتقادی صورت می‌گیرد.

وی افزود: دولت، چون به‌تن‌هایی نمی‌تواند مشکلات این استان را حل کند، سپاه پاسداران هم به کمک آمده، اما خیریه‌های سراسر کشور هم باید به کمک بیایند.

رئیس هیأت امنای مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا با بیان اینکه بیش از ٢٠٠ خیریه در این استان فعال است، گفت: باید بتوانیم این خیریه‌ها را از نظر موضوع و جهت گیری و از نظر قلمرو فعالیت، ساماندهی کنیم تا کار موازی انجام نشود.

نصر الله فتحیان مدیرعامل مؤسسه خیریه امدادگران عاشورا هم در حاشیه این جلسه با اشاره به سابقه ٢٠ ساله این خیریه در استان سیستان و بلوچستان و اینکه بیش از ١٩ هزار و پانصد مددجو تحت حمایت این خیریه هستند، بیان داشت: جهت گیری این خیریه در کشور به سمت پیشگیری از سرطان است؛ به همین علت زمینی در زاهدان منظور شده بود که در این جلسه مصوب شد ظرف مدت سه سال با کمک مهندسی سپاه احداث و توسط دانشگاه علوم پزشکی زاهدان تجهیز شود؛ البته مشابه همین طرح نیز در ایرانشهر اجرا خواهد شد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار