فرهنگ جهاد و شهادت به نسل‌های بعدی منتقل شود
کد خبر: 1089715
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004ZU3
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۱۳
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی:
سردار فدوی، بر ضرورت انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی تأکید کرد و گفت: این مهم لازمه مقابله و شکست دشمن در عرصه های مختلف است.

به گزارش جوان از لرستان، سردار «علی فدوی»، امروز(2خرداد)، در برگزاری اولین یادواره شهدای زن عشایر به نقش مؤثر زنان در دوران دفاع مقدس و پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت: سلام و صلوات و دورود بر زنان، مادران، همسران و خواهرانی که در طول این ۴۳ سال مبارزه دائمی حق و باطل در امر پشتیبانی از مردان ثابت قدم بودند و اصرار داشتند که مردان، پدران و فرزندانشان بتوانند تکالیف الهی را عمل کنند.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: در این ۴۳ سال می‌بایست شبانه روز قدردان زنان، مادران، همسران و دخترانی باشیم که مستمر در این سال‌ها نقش اساسی خودشان را ایفا کردند و پشتیبانی کرده‌اند.

وی با بیان اینکه دشمنان ما امیدوار بوده و هستند که وقتی نسل اولی‌ها به هر دلیلی نبودند، نسل‌های بعدی به مثابه آنها نیستند و عمل نمی‌کنند، ادامه داد: انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسل های بعدی خنثی کننده توطئه های دشمن است.

سردار فدوی اظهارکرد: فرهنگ جهاد و شهادت و فرهنگ انقلاب اسلامی به بهترین وجه به نسل بعدی انتقال پیدا کرد و دشمنان چقدر اشتباه کردند و نفهمیدند که وعده خدا حق است، در وعده خدا تخلفی نیست.

وی با بیان اینکه تعالیم اسلام، آموزه‌های اسلام، قرآن و پیامبر به ما یاد داده که باید مطابق با فطرت و خلقت خدایی عمل کنیم، عنوان داشت: باید مواظب باشیم که در حزب خدا و جبهه حق انقلاب اسلامی هستیم.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه دشمنان بارها اعتراف کرده‌اند که از ایران شکست خورده‌اند، خاطرنشان کرد: انسان نباید فریب شیاطین را بخورد و خدایی ناکرده در جبهه باطل و حزب شیطان قرار بگیرد.

وی در ادامه به نقشه‌های دشمن در حوزه حجاب و عفاف زنان اشاره کرد و ادامه داد: در حوزه اقتصادی، فرهنگی، رسانه‌ای و عفاف و حجاب به شدید ترین وجه ممکن جنگ جاری است.

سردار فدوی اظهارکرد: در حوزه حجاب و عفاف، در این جنگ خاص، زنان، مادران، خواهران و دختران ما هستند که خط مقدم این جنگ را به عهده دارند و آنها می‌توانند در این جنگ دشمن را با شکست مواجه کنند.

وی عنوان کرد: زنان، دختران، مادران شهدا همانطور که در دوران دفاع مقدس نقش آفرین بودند امروز نیز در جنگ اقتصادی، فرهنگی و رسانه‌ای باید به میدان بیایند و دشمن را با شکست سختی مواجه کنند.

وجود بیش از هفت هزار شهید زن در کشور

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه بیش از هفت هزار شهید زن در کشور داریم، عنوان کرد: این تعداد شهید پشتوانه بزرگ، قوی و کارآمدی است که می‌تواند دنیا را تکان دهد و همه زنان دنیا را پای کار آورند.

سردار فدوی از زنان به عنوان مصادیق غیرت، شجاعت، اقدام و اراده یاد کرد و گفت: اگر زنان به میدان بیایند، اراده کنند، حداکثر توان خود را به کار بگیرند، خدا آنها را پیروز می‌کند چرا که این پیروزی ابتدا عزت و احترام برای خودشان است.

پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار