افزایش هزینه جرم برای مجرمین از الزامات برخورد با مخلان امنیت است
کد خبر: 1087037
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ymr
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۴
رئیس پلیس تهران بزرگ مقابله با ریشه اصلی تهدیدات امنیت اجتماعی را ضروری دانست و گفت: افزایش هزینه جرم برای مجرمین به خصوص خفت گیران و اشرار از الزامات برخورد با مخلان امنیت اجتماعی به شمار می‌رود.

سرویس اجتماعی جوان آنلاین: سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ درباره آخرین برنامه‌ها و اقدامات پلیس برای برخورد با اشرار مسلح و زورگیران اظهار داشت: پلیس به صورت مرتب و مستمر با اجرای طرح‌های امنیت اجتماعی، برخورد با اقسام مجرمین از جمله خفت گیران را به مرحله اجرا می‌گذارد.

وی در ادامه گفت: طرح‌های اقتدار و دیگر طرح‌ها که در جریان ماموریت‌های پلیس اجرا می‌شوند، نمونه‌ای از اقدامات پلیس برای مقابله با زور گیران و اشرار مسلح است.

رئیس پلیس تهران بزرگ تصریح کرد: درست است که این اقدامات مختصر است، اما مشکل آنچنانی نیست؛ قطعاً برخورد و مقابله و همچنین جمع آوری و دستگیری مجرمین از برنامه‌های مستمر و عملیاتی پلیس است.

رحیمی مقابله با ریشه اصلی تهدیدات امنیت اجتماعی را ضروری دانست و افزود: افزایش هزینه جرم برای مجرمین به خصوص خفت گیران و اشرار مسلح از الزامات برخورد با مخلان امنیت اجتماعی به شمار می‌رود.

وی افزود: دستگیری خفت گیران و اشرار مسلح مشکل را حل نخواهد کرد و حتما باید زنجیره‌های دیگر این حلقه هم در کنار اقدامات پلیسی قرار بگیرند تا بتواند اثر خوبی را داشته باشد.

منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار