کد خبر: 1077633
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۲:۳۰

زن فریبکار پس از آزادی از زندان این بار با دایر کردن شرکت فروش اقساطی خودرو دست به کلاهبرداری زد تا اینکه بازداشت شد.
به گزارش «جوان» چندی قبل شکایت‌های مشابهی درباره کلاهبرداری در پوشش فروش کامیون به پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران گزارش شد. یکی از شاکیان توضیح داد: مدتی بود به دنبال خرید کامیون بودم که متوجه یک آگهی فروش کامیون اقساطی توسط یک شرکت شدم که شرایط مناسبی در نظر گرفته بود، برای همین به شرکت رفتم و با مدیرعاملش که یک خانم بود حرف زدم. بعد از بررسی شرایط بود که تصمیم به خرید گرفتم و پول را به حساب شرکت واریز کردم و منتظر دریافت حواله کامیون ماندم. وقتی زمان تحویل فرا رسید با شرکت تماس گرفتم که منشی اعلام کرد حواله گمرکی صادر شده و به زودی کامیون به دستم می‌رسد. بعد از آن هر چه تماس گرفتم، کسی جواب نداد، برای همین راهی شرکت شدم و آنجا بود که فهمیدم شرکت جعلی بوده و خانم مدیرعامل به همین شیوه از افراد زیادی کلاهبرداری و فرار کرده است.
در شاخه دیگری از بررسی‌ها مأموران پلیس با بررسی شکایت‌های مطرح شده موفق شدند مخفیگاه متهم را شناسایی و او را بازداشت و در بازرسی از محل ۹ شمش طلا و یک رشته دستبند کشف کنند. زن فریبکار وقتی مورد تحقیق قرار گرفت به جرمش اعتراف کرد و گفت: مدتی قبل از زندان آزاد شدم و تصمیم گرفتم با دایر کردن شرکت فروش کامیون اقساطی از متقاضیان کلاهبرداری کنم.
بعد از دایر کردن شرکت شروع به تبلیغ کردم. بعد از جذب مشتری آن‌ها را فریب دادم و پس از واریز شدن پول به حساب شرکت پول را با کمک منشی به طلا تبدیل و فرار کردم تا اینکه بازداشت شدم.
با اطلاعاتی که متهم در اختیار پلیس گذاشت، مأموران منشی شرکت را هم بازداشت کردند. سرهنگ کیانوش ناصری، رئیس پایگاه پنجم پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه در حال حاضر پنج شاکی شناسایی شده‌اند، ارزش مالی پرونده را در حال حاضر ۸ میلیارد تومان اعلام کرد و گفت تحقیقات بیشتر در این باره جریان دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
تعداد کارکتر های مجاز ( 200 )
پربازدید ها
پیشنهاد سردبیر
آخرین اخبار